Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Kyrie Irvingas pasiekė savo sezono rezultatyvumo rekordą, o jo traukiama Bruklino „Nets“ (14-9) NBA rungtynėse namuose 124:120 (24:32, 33:26, 31:32, 36:30) dramatiškai palaužė Los Andželo „Clippers“ (16-6).

39
36
2
75%
6/8

„Nets“ komandai Irvingas per 36 minutes pelnė 39 taškus (9/15 dvit., 6/8 trit., 3/3 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Clippers“ pirmavo 102:97, bet Kevinas Durantas įmetė dvitaškį, Irvingas surinko 8 taškus iš eilės, Jamesas Hardenas pridėjo tritaškį, o „Nets“ spurtavo 13:0 ir susikrovė 8 taškų persvarą (110:102).

Prasidėjus priešpaskutinei minutei Kevinas Durantas smeigė tritaškį ir „Nets“ pranašumas pasiekė dviženklę ribą (118:108).

9:0 spurtavusi „Clippers“ likus 25 sekundėms priartėjo iki 1 taško skirtumo (117:118), bet Durantas pataikė abi baudas, o Jeffas Greenas likus 5,5 sek. „Nets“ persvarą padidino iki 3 taškų (122:119).

Lemiamos rungtynių akimirkos:

Galiausiai „Nets“ pergalę įtvirtino Irvingas, kuris likus 1,9 sek. pataikė abi baudas (124:120).

Irvingo pasirodymas:

Nugalėtojams Jamesas Hardenas surinko trigubą dublį. Jis per 43 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 1/6 trit., 8/8 baudų), atkovojo 11 kamuolių bei pridėjo 14 rezultatyvių perdavimų.

Hardeno pasirodymas:

Durantas įmetė 28 taškus (10/12 dvit., 1/1 trit., 5/5 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius.

Irvingas, Durantas ir Hardenas kartu sudėjus pelnė 90 taškų.

„Buvo puiki kova tarp geriausių pasaulio krepšininkų“, – po rungtynių sakė Irvingas.

Los Andželo ekipos gretose pasižymėjo Kawhi Leonardas, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 33 taškai (11/19 dvit.), 5 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Clippers“ pralaimėjo tik antrąjį kartą per pastarąsias 12 rungtynių.

„Nets“: Kyrie Irvingas 39 (9/15 dvit., 6/8 trit.), Kevinas Durantas 28 (10/12 dvit., 5/5 baud., 9 atk. kam.), Jamesas Hardenas 23 (11 atk. kam., 14 rez. perd.), Joe Harrisas 13.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 33 (11/19 dvit., 1/5 trit., 8/9 baud., 4 per. kam.), Paulas George'as 26 (6 rez. perd.), Nicolas Batumas 21 (5/8 trit., 6 atk. kam.), Marcusas Morrisas 16 (3/6 trit.), Reggie Jacksonas ir Serge'as Ibaka (10 atk. kam.) po 9.