Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Domantas Sabonis kas minutę rinko po daugiau nei tašką ir pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą, tačiau lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (12-10) turėjo taikstytis su skaudžia nesėkme.

21
42
14
10

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai išvykoje 110:130 (21:29, 30:39, 21:38, 38:24) neprilygo Milvokio „Bucks“ krepšininkams.

Sabonis per 31 minutę surinko 33 taškus (11/20 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 2 asmenines pražangas. Lietuvis dėl triuškinamo „Pacers“ deficito ant parketo ketvirtajame kėlinyje jau nebepasirodė.

Iki šiol Sabonio rezultatyvumo rekordas siekė 32 taškus.

„Bucks“ solidų pranašumą jau turėjo prieš ilgąją pertrauką (68:51), tačiau svečius į visišką nokdauną pasiuntė trečiajame kėlinyje.

Khrisas Middletonas įkrovė iš viršaus, Jrue Holiday atliko sėkmingą reidą krepšio link, Brookas Lopezas smeigė tritaškį, o Milvokio ekipa pasileido į spurtą 18:5 bei susikrovė 28 taškų persvarą – 94:66.

Didžiausią pranašumą „Bucks“ buvo įgiję ketvirtajame kėlinyje, kuomet pirmavo 40 taškų persvara – 114:74.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai spindėjo Giannis Antetokounmpo, kuris užfiksavo trigubą dublį ir per 31 minutę pelnė 21 tašką (7/8 dvit., 7/8 baud.), sugriebė 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą bei 4 sykius suklydo.

„Jis žaidžia labai, labai nesavanaudiškai, – apie Giannį sakė „Bucks“ strategas Mike‘as Budenholzeris. – Jis mato dalykus, puikiai skaito situacijas ir atlieka gerus perdavimus. Manau, kad jo mintys tiesiog yra geroje vietoje. Jis yra agresyvus ir atakuoja bei suranda komandos draugus, kai to reikia.“

GM: 22

„Bucks“ šiose rungtynėse pataikė 21 tritaškį iš 48 (44 proc.), kuomet „Pacers“ realizavo 11 tolimų metimų iš 34 bandymų (32 proc.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 21 (7/8 dvit., 14 atk. kam., 10 rez. perd.), Brynas Forbesas 20 (4/8 dvit., 4/7 trit.), Bobby Portisas 18 (4/5 trit.), Donte DiVincenzo 16 (4/8 trit.), Khrisas Middletonas 12 (3/6 dvit.), Brookas Lopezas (3/5 trit.) ir Jrue Holiday po 11.

„Pacers“: Domantas Sabonis 33 (11/20 dvit., 3/5 trit., 12 atk. kam.), Justinas Holiday 15 (3/5 trit.), Dougas McDermottas 13 (5/7 dvit.), Malcolmas Brogdonas 12 (3/11 dvit., 2/6 trit.), Aaronas Holiday 11 (1/7 trit.).