Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Lietuvos moterų rinktinė (0-4) užbaigė atrankos į 2021-ųjų Europos čempionatą varžybas triuškinančia nesėkme.

Manto Šerniaus auklėtinės Turkijoje 61:96 (18:26, 15:34, 11:22, 17:14) nepasipriešino Serbijos rinktinei (4-0).

Lietuvės sugriuvo antrojo kėlinio pradžioje, kai 6 minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o jų varžovės spurtavo 17:0 (43:18).

Po dviejų kėlinių komandas skyrė 27 taškai (60:33), o po trečiojo ketvirčio serbių pranašumas buvo nepadorus – 82:44.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose žaidusi Gabrielė Šulskė pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.). Gynėja per 21 minutę dar atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

Pastarąjį kartą Lietuvos moterų rinktinė Europos čempionate žaidė 2015-aisiais, kai finišavo 8-oje vietoje.

Lietuva: Gabrielė Šulskė 15 (3/6 trit.), Kamilė Nacickaitė 13, Laura Miškinienė 8 (8 atk. kam.).

Serbija: Jelena Brooks ir Aleksandra Crvendakič po 15, Jovana Nogič ir Yvonne Anderson (8 rez. perd.) po 13.