Nuotr.: FIBA Champions league
Nuotr. FIBA Champions league

Dvyliktąją pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo Sasario „Banco di Sardegna“ (12-5) komanda su Eimantu Bendžiumi.

GM: 6

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai išvykoje 89:79 (19:23, 24:24, 23:21, 23:11) palaužė Bolonijos „Fortitudo“ (6-10) krepšininkus.

Sasario ekipą į pergalę vedė Bendžius. Lietuvis per 33 minutes pelnė 21 tašką (4/9 dvit., 2/9 trit., 7/10 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Fortitudo“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus Adriano Bankso pasirodymas. Amerikietis per 33 minutes surinko 24 taškus (3/3 dvit., 4/9 trit., 6/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 3 klaidas ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Bolonijos ekipą nugalėję Pozzecco auklėtiniai iš penktosios turnyrinės lentelės vietos pakilo į antrąją ir į priekį užleidžia tik Milano „Armani Exchange“ (15-2). Tuo metu „Fortitudo“ su 6 pergalėmis ir 10 pralaimėjimų žengia vienuolikta.

„Banco di Sardegna“: Eimantas Bendžius 21 (2/9 trit.), Alessandro Gentile 17, Miro Bilanas (9 atk. kam.) ir Marco Spissu (5 atk. kam.) po 15.

„Fortitudo“: Adrianas Banksas 24 (5 atk. kam.), Dario Huntas 18 (9 atk. kam.), Pietro Aradori 14.