Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Po koronaviruso atsigavęs Jonas Valančiūnas solidžiai grįžo ant Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) parketo, tačiau tai jo atstovaujamos Memfio „Grizzlies“ (9-9) nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

27
36
12
63%
5/8

Tenesio valstijos ekipa išvykoje 109:118 (33:31, 28:29, 30:30, 18:28) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (12-10).

Ant atsarginių žaidėjų suolelio mačą pradėjęs Valančiūnas buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Lietuvis per 24 minutes įmetė 23 taškus (7/9 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

Tai buvo antras pagal rezultatyvumą JV mačas šį sezoną. Nuo sausio 17-osios nerungtyniavęs centras šį sezoną daugiausiai per rungtynes buvo įmetęs 24 taškus.

Likus žaisti 7 minutes „Grizzlies“ dar pirmavo (102:95), tačiau šeimininkai spurtavo 21:5 ir perėmė rungtynių kontrolę (116:107).

„Grizzlies“ tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui, o „Pelicans“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Nugalėtojus į priekį vedė Brandono Ingramo ir Ziono Williamsono duetas. Pirmasis per 34 minutes pelnė 27 taškus (6/12 dvit., 5/8 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo karjeros rekordą, blokuodamas 4 metimus.

Tuo metu Williamsonas per 33 minutes surinko 29 taškus (10/14 dvit., 9/11 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus.

„Pelicans“: Zionas Williamson 29 (10/14 dvit., 9/11 baud.), Brandonas Ingramas 27 (6/12 dvit., 5/8 trit., 12 atk. kam., 4 blok.), Ericas Bledsoe 21 (4/9 trit.), Lonzo Ballas 16 (4/6 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 23 (7/9 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 21 (5/6 dvit., 3/7 trit.), Ja Morantas 16 (4/9 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud., 9 rez. perd.), Dillonas Brooksas 9 (4/11 dvit., 0/6 trit.).