Nesulaikomai žaidęs Jonas Valančiūnas surinko įspūdingą dvigubą dublį ir surengė geriausią sezono pasirodymą.

32
33
3
9

Vis dėlto lietuvio vedami Memfio „Grizzlies“ (9-10) namuose 113:128 (34:35, 36:28, 27:31, 16:34) nusileido Toronto „Raptors“ (11-13) krepšininkams.

Valančiūnas į savo buvusios komandos krepšį įmetė 27 taškus (8/12 dvit., 11/12 baud.), atkovojo 20 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą bei 3 sykius suklydo.

27 taškai ir 20 atkovotų kamuolių – geriausi lietuvio rezultatai šiame sezone. Valančiūnas jau po pirmosios rungtynių dalies savo sąskaitoje turėjo 18 taškų bei 14 sugriebtų kamuolių ir tapo pirmuoju krepšininku „Grizzlies“ istorijoje, surinkusiu tokią statistikos eilutę per vieną susitikimo pusę.

Visas rungtynes taškas į tašką žaidę „Grizzlies“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje.

Pascalis Siakamas atseikėjo tritaškį, Fredas VanVleetas realizavo baudas, o kamerūnietis pridėjo dar 5 taškus paeiliui ir svečių pranašumas tapo dviženklis – 113:100.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Normanas Powellas pataikė dar vieną tolimą metimą, VanVleetas pelnė taškus iš po krepšio, o Chrisas Boucheris įkrovė iš viršaus ir mačo baigtis tapo aiški – likus mažiau nei 2 minutėms „Raptors“ pirmavo 124:111.

Nugalėtojų gretose Siakamas per 39 minutes surinko 32 taškus (6/10 dvit., 5/8 trit., 5/7 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 bloką bei 1 klaidą.

VanVleetas prie pergalės pridėjo 32 taškus (4/7 dvit., 4/7 trit., 12/12 baud.), 9 rezultatyvius perdavimus, po 3 atkovotus ir perimtus kamuolius bei 5 klaidas.