Nuotr. BNS

Aleksejus Švedas surengė įspūdingą pasirodymą, o jo vedama Maskvos Srities „Chimki“ (7-7) Vieningoje lygoje (VTB) iškovojo pergalę.

GM: 18

Andrejus Malcevo auklėtiniai išvykoje 82:77 (22:11, 25:16, 15:31, 20:19) nugalėjo Nur Sultano „Astana“ (4-11) krepšininkus iš Kazachstano.

Švedas per 35 minutes surinko 32 taškus (9/13 dvit., 2/7 trit., 8/10 baud.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Įmetęs 32 taškus 198 cm ūgio gynėjas pakartojo savo asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą. Tiek pat taškų Švedas atseikėjo praėjusių metų spalio 23 dieną Tel Avivo „Maccabi“ ekipai Eurolygoje.

Šeimininkų nuo pralaimėjimų neišgelbėjo rezultatyvus Jeremiaho Hillo žaidimas. Amerikietis per 28 minutes pelnė 24 taškus (3/6 dvit., 5/8 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Su 7 pergalėmis ir tiek pat nesėkmių Vieningoje lygoje Maskvos klubas žengia septintas. Tuo metu „Astana“ su 4 laimėjimais per 15 rungtynių rikiuojasi 11-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Stefano Jovičiaus metimas iš aikštės vidurio:

„Astana“: Jeremiahas Hillas 24 (5/8 trit.), Ojars Silins 18, Michaelis Thompsonas ir Martins Meiers po 11.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 32 (9/13 dvit., 9 rez. perd., 5 kl.), Jordanas Mickey 16 (9 atk. kam.), Stefanas Jovičius 14, Jevgenijus Voronovas 11 (6 atk. kam.).