Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

LaMelo Ballo ir Terry Rozier duetas veikė nepriekaištingai, o jų vedama Šarlotės „Hornets“ (13-14) NBA lygoje iškovojo iškovojo tryliktąją pergalę.

41
39
100%
9/9
70%
7/10

Steve'o Cliffordo auklėtiniai namuose 120:114 (25:30, 35:29, 30:26, 30:29) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (6-20) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms šeimininkai turėjo minimalią persvarą (106:105), tačiau surengė spurtą 12:5, o pergalę baudų metimais likus 10 sekundžių įtvirtino Rozier (118:110).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Rozier, kuris per 41 minutę pelnė 41 tašką (7/10 dvit., 6/10 trit., 9/9 baud.), atkovojo 7 bei prarado 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Ballas prie „Hornets“ pergalės pridėjo 20 taškų (6/7 dvit,. 2/8 trit., 2/2 baud.), 11 atkovotų ir 3 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

„Timberwolves“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Karlas-Anthony Townsas. Aukštaūgis per 31 minutę pelnė 25 taškus (4/10 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Su 6 pergalėmis bei 20 pralaimėjimų Minesotos klubas fiksuoja prasčiausią rezultatą visoje lygoje ir Vakarų konferencijoje užima paskutinę, 15 vietą. Tuo metu „Hornets“ su 13 laimėjimų ir 14 nesėkmių Rytų konferencijoje žengia šešti.

„Hornets“: Terry Rozier 41 (6/10 trit., 9/9 baud., 7 atk. kam., 4 kl.), LaMelo Ballas 20 (2/8 trit., 11 atk. kam.), Cody Zelleris 17 (6/7 dvit., 8 atk. kam.), Gordonas Haywardas 14 (3/15 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Milesas Bridgeass 11 (10 atk. kam.), Devonte Grahamas 8 (0/5 trit.).

„Timberwolves“: Malikas Beasley 31 (5/8 dvit., 7/13 trit., 5 atk. kam.), Karlas-Anthony Townsas 25 (4/10 dvit., 5/8 trit., 8 atk. kam., 26 naud.), Anthony Edwardsas 21 (7/15 dvit., 6 atk. kam.), Jadenas McDanielsas 9, Nazas Reidas 7 (3/7 dvit., 5 atk. kam.).