Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Domantas Sabonis surengė universalų pasirodymą, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (14-13) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

19
22
10
50%
2/4

Indianos klubas išvykoje 125:113 (27:26, 35:32, 22:29, 41:26) palaužė Atlantos „Hawks“ (11-15) krepšininkų pasipriešinimą.

Nugalėtojams Sabonis per 27 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei 4 kartus prasižengė.

Tiesa, „Pacers“ rungtynes perlaužė, kuomet ant parketo lietuvio nebuvo – Sabonis ant suolo atsisėdo likus žaisti pusdevintos minutės ketvirtajame kėlinyje (91:98) ir nuo jo nebepakilo.

Svečiai šešių minučių laimėjo atkarpą 27:7 ir nulėmė rungtynių likimą – 118:105.

„Pacers“ gretose išsiskyrė Dougas McDermottas, kurio sąskaitoje 26 taškai (6/10 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai per 36 minutes.

Šeimininkų komandai Clintas Capela per 27 minutes pelnė 24 taškus (12/17 dvit.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Tuo metu „Hawks“ lyderis Trae Youngas vos antrą sykį karjeroje neišmetė tolimo metimo per rungtynes. Gynėjas per 36 minutes įmetė 15 taškų (3/9 dvit., 9/11 baud.) ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Atlantos klubas ir toliau verčiasi be svarbių rotacijos žaidėjų – šį kartą „Hawks“ nepadėjo Bogdanas Bogdanovičius, Rajonas Rondo, Krisas Dunnas ir Tony Snellas.

„Hawks“: Clintas Capela 24 (12/17 dvit., 10 atk. kam.), Danilo Gallinari 20 (4/8 trit., 7 atk. kam.), Johnas Collinsas (7/14 dvit., 9 atk. kam.) ir Cameronas Reddishas (3/7 trit.) po 18, Trae Youngas 15 (3/9 dvit., 9/11 baud., 14 rez. perd.), Kevinas Huerteris 10 (2/8 trit., 10 rez. perd.).

„Pacers“: Dougas McDermottas 26 (6/10 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), Mylesas Turneris 19 (4/7 dvit., 5/7 baud., 10 atk. kam., 2 blok.), Malcolmas Brogdonas (3/8 dvit., 6/6 baud., 8 rez. perd.) ir Aaronas Holiday (6/9 dvit.) po 18, Justinas Holiday 15 (3/7 trit.), Domantas Sabonis 14 (7/11 dvit., 13 atk. kam., 7 rez. perd.).