Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Nesustabdomai žaidęs Nikola Jokičius surinko 43 taškus, tačiau to jo ginamai Denverio „Nuggets“ (15-12) neužteko. Ji NBA susitikime svečiuose 99:112 (26:30, 28:29, 21:27, 24:26) nusileido Bostono „Celtics“ (14-13) krepšininkams.

8
19
5
8

Denverio ekipos gretose Jokičius per 37 minutes pataikė 13 dvitaškių iš 18, 3 tritaškius iš 5 ir visas 8 baudas. Serbas taip pat atkovojo 6 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame kėlinyje jis surinko 15 taškų, antrajame – 14, trečiajame – 10. Visgi ketvirtajame kėlinyje Jokičius įmetė tik 4 taškus ir taip neteko galimybės antrą kartą šį sezoną pasiekti 50 taškų ribos.

Po rungtynių „Nuggets“ treneris Mike'as Malone'as pažymėjo, kad Jokičiui yra būtinas didesnis komandos draugų indėlis.

„Jam reikia didesnės pagalbos, – sakė Malone'as. – Žaidžiame dvejas rungtynes per dvi dienas, o Jokičius kiekvieną vakarą mus tempia ant savo pečių. Jam reikia kelių kitų vaikinų, kurie pasitemptų ir jam padėtų.“

Jokičiaus pasirodymas:

Denverio ekipa žaidė be savo starto penketo krepšininkų Gary Harriso, Willo Bartono ir Paulo Millsapo.

Jamalas Murray surinko 25 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 9 kartus ir taip užfiksavo karjeros antirekordą.

Pirmą kartą starto penkete žaidęs argentinietis Facundo Campazzo per 40 minučių surinko 15 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Campazzo epizodai:

Likę „Nuggets“ krepšininkai įmetė 8 metimus iš 23 ir nė vieno tritaškio iš 15 bandymų.

Bostono klube Jaylenas Brownas per 37 minutes įmetė 27 taškus (6/10 dvit., 5/10 trit.), atkovojo 5 kamuolius, pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus, bet 7 sykius prarado kamuolį.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 27 (6/10 dvit., 5/10 trit.), Jaysonas Tatumas 21 (5/10 dvit., 1/8 trit., 8/8 baud., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Kemba Walkeris 17 (3/8 trit., 4 rez. perd.), Tristanas Thompsonas (12 atk. kam.) ir Aaronas Nesmithas (2/4 trit.) po 9.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 43 (13/18 dvit., 3/5 trit., 8/8 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamalas Murray 25 (5/8 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 9 kld.), Facundo Campazzo 15 (8 rez. perd.).