Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

24 taškų deficitą panaikinusi Bruklino „Nets“ (18-12) NBA šventė įspūdingą pergalę. Jamesas Hardenas surinko 38 taškus, o galingai rungtynių pabaigą sužaidusi „Nets“ išvykoje 128:124 (22:33, 32:42, 34:25, 40:24) įveikė Finikso „Suns“ (17-10).

38
45
100%
5/5
11

„Nets“ vertėsi be dviejų savo žvaigždžių – mače nežaidė pakinklinę sausgyslę susižeidęs Kevinas Durantas ir nugaros skausmus pajutęs Kyrie Irvingas.

Antrajame kėlinyje „Suns“ buvo priekyje 24 taškais (73:49), trečiojo ketvirčio viduryje dar turėjo 20 taškų persvarą (87:67), bet tuomet „Nets“ ėmė kilti į kovą.

Iš pradžių spurtu 19:7 „Nets“ trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo iki 8 taškų (86:94).

Iki mačo pabaigos likus beveik 3 minutėms „Suns“ dar pirmavo 8 taškais (124:116), bet per likusį laiką taškų nepelnė.

Jeffas Greenas ir Jamesas Hardenas surinko po 5 taškus ir „Nets“ likus 31 sekundei po Hardeno tritaškio pirmą sykį rungtynėse išsiveržė į priekį (126:124).

Devino Bookerio dvitaškis tikslo nepasiekė, o likus 11 sek. Hardenas pataikė abi baudas ir įtvirtino „Nets“ triumfą.

Hardeno sąskaitoje per 36 minutes buvo 38 taškai (9/11 dvit., 5/11 trit.), 7 atkovoti kamuoliai ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Hardeno pasirodymas:

Finikso komandai Chrisas Paulas per 35 minutes pelnė 29 taškus (8/12 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Ketvirtajame kėlinyje Paulas įmetė 17 taškų.

„Nets“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o „Suns“ suklupo po šešių pergalių serijos.

Tai buvo ypatinga pergalė „Nets“ treneriui Steve'ui Nashui, kuris Finikso klube žaidė 10 metų.

„Čia buvo neįtikėtini metai, neįtikėtinos komandos, treneriai, organizacija buvo aukščiausios klasės, sirgaliai buvo fantastiški. Čia gyvenau 10 metų ir mėgavausi kiekviena minute“, – sakė Nashas.

„Suns“: Chrisas Paulas 29 (8/12 dvit., 4/8 trit., 7 rez. perd.), Devinas Bookeris 22 (9/16 dvit., 7 rez. perd.), Deandre Aytonas 16 (6/8 dvit., 9 atk. kam.), Jae Crowderis 15 (3/9 trit., 7 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 10 (2/4 trit., 6 atk. kam.).

„Nets“: Jamesas Hardenas 38 (9/11 dvit., 5/11 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 11 rez. perd.), Joe Harrisas 22 (4/4 dvit., 4/9 trit.), Jeffas Greenas 18 (5/10 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Tyleris Johnsonas 17 (5/8 trit., 5 atk. kam.), Landry Shametas 13 (3/6 trit.), DeAndre Jordan (4/4 dvit., 6 atk. kam.) ir Timothe Luwawu-Cabarrotas po 9.