Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Terry Roziero metimas su sirena padovanojo Šarlotės „Hornets“ (14-15) ekipai dramatišką pergalę.

36
31
100%
4/4
73%
8/11

Šarlotės ekipa namuose 102:100 (24:15, 21:32, 24:22, 33:31) palaužė „Golden State Warriors“ (16-15).

„Warriors“ problemos prasidėjo iki dvikovos pabaigos likus 9,3 sekundės. LaMelo Ballas laimėjo ginčo kamuolį, o kamuolys nukrito į Gordono Haywardo rankas. Vis tik dėl kamuolio agresyviai kovojo ir Bradas Wanamakeris, tačiau Haywardas paprašė minutės pertraukėlės ir arbitrai šį prašymą išpildė.

Tai išprovokavo karštą Draymondo Greeno reakciją. Akivaizdžiai su teisėjais nesutikęs „Warriors“ puolėjas iš pradžių gavo pirmąją techninę pražangą, o po kelių sekundžių – antrąją ir buvo priverstas palikti rungtynes.

Po minutės pertraukėlės Rozieras realizavo abi baudas, o kadangi Greenui buvo paskirta techninė pražanga, kamuolys vėl atiteko šeimininkams.

Savo rankose vėl kamuolį laikęs Rozieras atšoko nuo jį dengusio Juano Toscano-Andersono bei paleido tikslų dvitaškį aidint finalinei sirenai ir taip išplėšė „Hornets“ pergalę.

Rungtynių didvyriu tapęs Rozieras iš viso surinko 36 taškus (4/8 dvit., 8/11 trit., 4/4 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 2 klaidas.

„Jis peržengė ribą ir tai yra svarbiausia, – apie Greeną po nesėkmės sakė „Warriors“ vyr. treneris Steve‘as Kerras. – Mes dieviname jo atsidavimą ir energiją, tačiau be jo mes negalime būti ta pati komanda. Vis tik jam tai neduoda leidimo peržengti ribos ir jis tai žino.“

„Warriors“ šiose rungtynėse turėjo verstis be Stepheno Curry. Įžaidėjas ruošėsi žengti į aikštelę, tačiau dėl prastos savijautos prieš pat susitikimą apsisuko ir grįžo į rūbinę. Kerras po rungtynių teigė, kad situacija yra kelianti nerimą, tačiau bent jau kol kas Curry nebuvo uždarytas į karantiną ir jam nereikia laikytis NBA sveikatos apsaugos protokolo.

„Hornets“: Terry Rozieras 36 (4/8 dvit., 8/11 trit., 4 rez. perd.), P.J. Washingtonas 15 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Gordonas Haywardas 13 (2/7 dvit., 3/4 trit., 7 atk. kam.), Milesas Bridgesas 10 (2/3 trit.), Jalenas McDanielsas 9 (2/4 trit., 7 atk. kam.), LaMelo Ballas (1/5 trit., 7 rez. perd., 5 kld.) ir Malikas Monkas (1/7 trit., 6 atk. kam.) po 7.

„Warriors“: Kelly Oubre 25 (5/10 dvit., 4/9 trit., 6 atk. kam.), Andrew Wigginsas 19 (6/9 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Ericas Paschallas 16 (5/10 dvit., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Damionas Lee (3/6 trit.) ir Bradley Wanamakeris (3/9 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) po 14.

Atrinkti (0) Visi (5)
Green
Beje, greenas dar taip įsiuto, nes lygiai tokia pati situacija buvo per paskutinę gsw ataką ir teisėjai gsw nedavė timeout, o paskyrė ginčą, tuomet sekė šita situacija ir hornets jau gavo timeout. Visiškas cirkas šita klounų lyga
2021-02-21
-1
Panagiotis
atgyvena tas gsw su green
2021-02-21
+1
Greenas viską sušiko visai komandai.Suprantamas jo noras ir atsidavimas,kova iki galo,bet tokiose svarbiose minutėse reikia mokėti ir valdytis.Toks patyręs žaidėjas,bet kartais dar elgiasi kaip paauglys.Ir šį kartą jo išsišokimas kainavo pergalę.
2021-02-21
+2
jooo
teisejai tai apgailetini , cirka is krepsinio daro..
2021-02-21
+1
Linas
Totali nesamonė su šita minutės pertraukėle, čia 100 proc ginčas turėjo būt, cirkas...