Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Po FIBA rinktinių lango į kovas grįžo „Betsafe – LKL“ klubai, o vieninteliame trečiadienio susitikime pergalę šventė Panevėžio „Lietkabelis“ (13-6).

24
26
5
100%
4/4

Nenado Čanako auklėtiniai savo aikštėje 93:85 (22:16, 23:22, 29:18, 19:29) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (6-11) ir čempionate iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

Panevėžiečiai atsirevanšavo už skaudų pralaimėjimą dzūkams vasario pradžioje, kai tuomet išvykoje pripažino varžovų pranašumą 70:86.

Vis dėlto panevėžiečių pergalę apkartino Djordje Gagičiaus trauma. Aukštaūgis ketvirtajame kėlinyje susižeidė koją ir daugiau ant parketo nebepasirodė.

Likus žaisti pusseptintos minutės šeimininkai užtikrintai artėjo link pergalės (79:64), tačiau Simo Jasaičio ir Pauliaus Danisevičiaus įkvėpti alytiškiai laimėjo atkarpą 13:4 ir sumažino deficitą iki 6 taškų – 77:83.

Vis dėlto „Lietkabelis“ pergalės iš savo rankų nepaleido – Gyčio Masiulio dvitaškis ir Margirio Normanto tritaškis įtvirtino šeimininkų persvarą – 88:79.

Nugalėtojų gretose spindėjo Kyle'as Vinalesas. Amerikietis per 29 minutes įmetė 24 taškus (7/10 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Svečių gretose jaunystę prisiminė Jasaitis. Puolėjas per 27 minutes pelnė 23 taškus (3/5 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 24 (7/10 dvit., 2/4 trit., 5 rez. perd., 26 naud. bal.), Margiris Normantas 14 (4/7 dvit., 2/5 trit.), Vytenis Lipkevičius (2/3 trit.) ir Gabrielius Maldūnas (5/6 dvit., 9 atk. kam.) po 10.

„Dzūkija“: Simas Jasaitis 23 (5/9 trit., 21 naud. bal.), Paulius Danisevičius 13 (2/2 trit.), Kristupas Žemaitis (6/9 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Tadas Rinkūnas (2/2 trit.) po 12.