Nuotr.:

Po savaitės pertraukos ant parketo grįžusi Indianos „Pacers“ (15-15) iki pat pabaigos laikėsi rungtynėse su Domantu Saboniu priešakyje, tačiau „Golden State Warriors“ (18-15) žvaigždės galop išsprendė dvikovą savo naudai.

12
27
3
9

Baudas realizavę Stephenas Curry ir Draymondas Greenas nulėmė pergalę Indianoje 111:107 (25:22, 31:36, 28:22, 27:27). Šis laimėjimas „Warriors“ istorijoje tapo tūkstantąja pergale klubo metraščiuose.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Sabonis per 39 minutes įmetė 22 taškus (7/10 dvit., 0/2 trit., 8/12 baud.), atkovojo 16 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 6 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Lietuvos rinktinės puolėjas 24-ą sezono dvigubą dublį įsirašė dar iki ilgosios pertraukos, kurią jis pasitiko su 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Malcolmo Brogdono taškai sumažino „Pacers“ atsilikimą iki 103:107 ir svečiai turėjo progą dar priartėti.

Po Sabonio perimto kamuolio Dougas McDermottas netaikliai atakavo iš toli, dėl kamuolio kovojęs lietuvis paspyrė jį koja ir Indianos ekipa liko neišnaudojusi savo šanso.

Kitoje atakoje Curry prasižengė puolime, Brogdonas įmetė du taškus ir „Pacers“ nuo varžovų teskyrė vienas metimas – 105:107.

Sabonio pražanga sustabdytas Curry įmetė abi baudas, Greenas perėmė kamuolį ir realizavo dar du metimus nuo baudos metimų linijos bei įtvirtino „Warriors“ pergalę – 111:105.

Likus 7 sekundėms su Saboniu besigrūmęs Kelly Oubre praleido smūgį alkūne ir kurį laiką liko parkritęs ant parketo, bet vėliau užbaigė rungtynes.

Curry per 36 minutes sumetė 24 taškus (6/10 dvit., 1/11 trit., 9/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus.

Greenas liko per žingsnį nuo trigubo dublio: surinko 12 taškų (4/4 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), 11 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovotus kamuolius.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24, Domantas Sabonis 22 (16 atk. kam.), Dougas McDermottas 15, Mylesas Turneris 14 (8 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 24 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Kelly Oubre 17, Andrew Wigginsas 1, Ericas Paschallis 13, Draymondas Greenas 12 (11 rez. perd., 9 atk. kam.), Jamesas Wisemanas 11.