Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Įsisiautėjęs Zionas Williamsonas baudė Deivido Sirvydžio atstovaujamą Detroito „Pistons“ (14-17) komandą bei atvedė Naujojo Orleano „Pelicans“ (14-17) į antrąją pergalę paeiliui.

32
36
6
5

Stano Van Gundy vadovaujama ekipa savo aikštę apgynė 128:118 (33:39, 31:30, 32:27, 32:22).

20-metis Williamsonas per 31 minutę įmetė 32 taškus, realizuodamas 13 iš 18 dvitaškių ir 6 iš 9 baudų. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius bei išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ rungtynes perlaužė ketvirtajame kėlinyje, kuomet po Sabeno Lee dvitaškio „Pistons“ deficitas siekė tik du taškus – 102:104.

Tuomet šeimininkai spurtavo 13:2 ir susikrovė dviženklę persvarą – 117:106.

Prasidėjus paskutinei minutei Williamsono taiklios baudos leido „Pelicans“ pirmauti 125:113.

Sirvydis nepakilo nuo suolo.

Sėkmingai Williamsonui talkinęs Brandonas Ingramas žaidė trigubo dublio ritmu: įmetė 27 taškus (6/12 dvit., 3/6 trit., 6/7 baud.), išdalino 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

Steveno Adamso sąskaitoje – 14 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

„Pistons“ vidurio puolėjas Masonas Plumle pasirodė universaliai, surinkdamas 21 tašką, 9 atkovotus kamuolius bei 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 32, Brandonas Ingramas 27 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Stevenas Adamsas 14 (15 atk. kam.), Lonzo Ballas 12 (8 rez. perd.), Ericas Bledsoe ir Joshas Hartas – po 11.

„Pistons“: Joshas Jacksonas 25, Masonas Plumlee 21 (9 atk. kam., 7 rez. perd., 4 blk.), Sabenas Lee ir Saddiqas Bey – po 13, Sviatoslavas Mychailiukas 12, Isaiah Stewartas (10 atk. kam.) ir Dennisas Smithas – po 11.