Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Dramatišką pergalę iškovojo Giannio Antetokounmpo vedami Milvokio „Bucks“ (20-13).

38
37
10
80%
8/10

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai namuose 129:125 (35:31, 34:37, 34:35, 26:22) palaužė Ziono Williamsono traukiamus Naujojo Orleano „Pelicans“ (14-18).

Antetokounmpo šiose rungtynėse per 38 minutes pelnė 38 taškus (12/22 dvit., 2/5 trit., 8/10 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir sykį suklydo.

Williamsonas surinko 34 taškus (15/24 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 6 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką bei 5 klaidas.

Dvikovos nugalėtojas sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje. Likus žaisti mažiau nei 3 minutes Brandonas Ingramas pelnė taškus iš po krepšio ir padidino „Pelicans“ persvarą iki 3 taškų (123:120).

Vis tik Giannis įkrovė iš viršaus, Khrisas Middletonas pridėjo dvitaškį, o graikas lanką dar kartą sudrebino dėjimu ir prieš prasidedant paskutinei minutei „Bucks“ persvėrė rezultatą – 128:125.

Po šio epizodo pro šalį skriejo Ingramo, Donte DiVincenzo ir Erico Bledsoe tritaškiai. Kai jau atrodė, kad šeimininkams tereikės ramiai užbaigti rungtynes, „Pelicans“ sugebėjo perimti kamuolį.

Svečiai turėjo bent dvi neblogas progas mesti tritaškį, bet Ingramas nusprendė veržtis link krepšio, užsidirbo pražangą puolime, o prie baudų metimų linijos stojęs Antetokounmpo įtvirtino „Bucks“ pergalę.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 38 (12/22 dvit., 2/5 trit., 8/10 baud., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Khrisas Middletonas 31 (12/20 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Donte DiVincenzo 24 (5/9 dvit., 4/7 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 34 naud.), Bobby Portisas (2/4 trit., 8 atk. kam., 2 blok.) ir Brookas Lopezas (4/5 dvit., 5 atk. kam., 3 blok.) po 12, Patas Connaughtonas 8 (2/3 trit.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 34 (15/24 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Brandonas Ingramas 23 (10/15 dvit., 1/10 trit.), Lonzo Ballas 20 (6/10 trit., 8 rez. perd.), Ericas Bledsoe 16 (4/10 trit., 5 rez. perd.), Willy Hernangomezas 10 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), J.J. Redickas 9 (7 atk. kam.), Stevenas Adamsas 7 (13 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.).