Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Domantas Sabonis buvo arti dvigubo dublio, bet Kemba Walkerio nesustabdžiusi Indianos „Pacers“ (15-16) svečiuose 112:118 (31:32, 29:29, 24:31, 28:26) nusileido Bostono „Celtics“ (16-17) krepšininkams.

32
31
6
100%
8/8

Sabonis per 37 minutes įmetė 24 taškus (6/9 dvit., 1/3 trit., 9/10 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir keturis sykius prasižengė.

Rungtynėse Sabonis spindėjo ir svarbiausiu metu. Likus dviem minutėms jis įmetė dvi baudas, likus 83 sekundėms – dvitaškį, o likus 26 sekundėms – tritaškį, kuris „Pacers“ priartino iki 3 taškų (112:115).

Galiausiai Kemba Wakleris pataikė abi baudas, Myleso Turnerio tritaškis tikslo nepasiekė ir pergalę šventė „Celtics“.

Sabonio žaidimo epizodai:

Likus kelioms valandoms iki rungtynių paaiškėjo, kad Sabonis NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse pakeis susižeidusį Keviną Durantą.

„Jis nusipelnė būti šioje komandoje. Didžiuojuosi juo“, – po mačo sakė „Pacers“ treneris Nate'as Bjorkgrenas.

Bostono klube žibėjo asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą pasiekęs Kemba Walkeris, kuris per 33 minutes pelnė 32 taškus (6/9 dvit., 4/10 trit., 8/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Prieš tai „Celtics“ buvo pralaimėjusi tris kartus iš eilės, o „Pacers“ klubui tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Pirmajame kėlinyje „Pacers“ turėjo 14 taškų pranašumą (18:4), bet „Celtics“ ketvirtį laimėjo vienu tašku.

„Celtics“: Kemba Walkeris 32 (6/9 dvit., 4/10 trit., 8/8 baud., 6 rez. perd.), Danielis Theisas 17 (4/6 dvit., 2/3 trit., 3 blok.), Jaylenas Brownas 15 (7 atk. kam.), Jeffas Teague'as (7/8 baud.) ir Robertas Williamsas (6/8 dvit., 11 atk. kam., 3 blok.) po 14, Jaysonas Tatumas (3/14 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Paytonas Pritchardas po 9.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24 (6/9 dvit., 9/10 baud., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Justinas Holiday 19 (5/9 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Mylesas Turner is17 (2/8 trit., 7/7 baud., 10 atk. kam., 3 blok.), Aaronas Holiday 15 (3/7 trit.), Malcolmas Brogdonas 12 (3/10 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.).