Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Giannis Antetokounmpo pelnė 36 taškus ir jo vedama Milvokio „Bucks“ (21-13) iškovojo penktą pergalę iš eilės.

36
40
4
14

„Bucks“ savo aikštėje 105:100 (27:23, 26:25, 24:33, 28:19) įveikė Los Andželo „Clippers“ (24-12) krepšininkus.

Likus žaisti 4 minutes svečiai dar turėjo 4 taškų pranašumą (100:96), tačiau tada „Bucks“ juos surakino gynybos gniaužtuose, per likusį laiką neleisdami varžovams pelnyti nė taško.

„Bucks“ krepšininkai dvikovą užbaigė 9 taškais be atsako, iš kurių 7 įmetė Giannis.

Milvokio ekipa pirmą kartą šį sezoną laimėjo tada, kai po trijų kėlinių buvo besivejančių vaidmenyje. Iki šiol jie tokias rungtynes pralaimėjo visus 10 sykių.

Antetokounmpo per 39 minutes pelnė 36 taškus (13/20 dvit. 2/7 trit.), o iš jų net 17 surinko per lemiamą rungtynių atkarpą. Graikas taip pat atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nuostabu, kai atkakliai kovoji su vienais geriausių pasaulyje iki pabaigos. Stengiesi juos sustabdyti, o jie stengiasi įmesti per tave. Tiesiog myliu gintis individualiai prieš geriausiuosius“, – gynyba džiaugėsi Giannis.

Svečių gretose pasižymėjo Kawhi Leonardas, kurio sąskaitoje per 37 minutes 25 taškai (8/15 dvit., 2/6 trit.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 blokai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36 (13/20 dvit., 2/7 trit., 14 atk. kam., 4 blok., 4 kld.), Khrisas Middletonas 19 (4/9 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 8 rez. perd.), Donte DiVincenzo 11 (4/7 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam.), Brookas Lopezas 10 (2/6 trit.).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 25 (8/15 dvit., 2/6 trit., 9 atk. kam.), Paulas George'as 16 (5/11 dvit., 2/10 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Serge'as Ibaka 15 (3/7 trit., 11 atk. kam., 2 blok.), Louisas Williamsas 14 (4/8 dvit.), Marcusas Morrisas 11 (3/8 trit.).