Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

LaMelo Ballas sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių, o jo atstovaujama Šarlotės „Hornets“ (16-17) fantastiškai išsigelbėjo.

42
44
67%
10/15
2

Šarlotės klubas išvykoje dramatiškai 127:126 (36:39, 30:28, 22:29, 39:30) įveikė Sakramento „Kings“ (13-21) krepšininkus.

Likus 24 sekundėms De'Aaronas Foxas įmetė dvitaškį ir padidino šeimininkų pranašumą iki 4 taškų (125:121), tačiau mūšis dar nebuvo baigtas.

P.J. Washingtonas pataikė iš toli (124:125), o tik vienas taiklus Buddy Hieldo baudos metimas (126:124) paliko svečiams 10 sekundžių išsigelbėjimui.

Rungtynių herojumi tapo Malikas Monkas, pelnęs taškus su pražanga (127:126). Paskutinis Hieldo metimas per pusę aikštės tikslo nepasiekė.

LaMelo nugalėtojams per 39 minutes pelnė 24 taškus (6/10 dvit., 1/2 trit., 9/10 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir suklydo 3 sykius.

Gynėjas užfiksavo karjeros NBA rezultatyvių perdavimų rekordą ir surengė trečią rezultatyviausią pasirodymą.

Karjeros pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Washingtonas. 22-ejų puolėjas per 41 minutę įmetė 42 taškus (10/15 dvit., 5/8 trit.) ir atkovojo 9 kamuolius. Iki šiol lygos antramečio rezultatyvumo rekordas buvo 27 taškai.

Sakramento komandai Harrisonas Barnesas per 41 minutę pelnė 28 taškus (6/7 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Buddy Hieldas 30 (8/15 trit., 7 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 28 (6/7 dvit., 4/7 trit.), Marvinas Bagley 24 (9/15 dvit., 2/5 trit., 10 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 20 (8/19 dvit., 14 rez. perd.), Richaunas Holmesas 13 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Nemanja Bjelica 11 (4/5 dvit.).

„Hornets“: P.J. Washingtonas 42 (10/15 dvit., 5/8 trit., 7/7 baud., 9 atk. kam., 2 blok.), LaMelo Ballas 24 (6/10 dvit., 9/10 baud., 12 rez. perd.), Malikas Monkas 21 (8/10 dvit., 0/7 trit., 5/5 baud.), Milesas Bridgesas 13 (3/4 trit., 9 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Bet Hornets šiemet stebina.Turi vieną žvaigždę galima sakyti,tai Haywardas.O likę žaidėjai tokie vidutiniokai,ankstesnėse komandose kai kurie tik kildavo nuo suolo.Bet dabar blizga,kaip reikiant.Atrodo,kad treneris Borrego atrado pergalės receptą.Ir gal MJ apsigalvos bei neparduos komandos.🙂