Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Justinas Ramanauskas rungtynių pabaigoje surengė solo pasirodymą, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ iškopė į NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių ketvirtfinalį.

18
23
8
25%
2/8

Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje antrosiose aštuntfinalio rungtynėse 93:90 (28:17, 18:25, 17:23, 30:25) įveikė Molėtų „Ežerūno-Atleto“ krepšininkus ir seriją laimėjo 2-0.

Įveikę molėtiškius, „Žalgirio“ dubleriai ketvirtfinalio serijoje iki 3 pergalių susitiks su trečiąją vietą reguliariajame sezone iškovojusia „Telšių“ ekipa.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai turėjo dviženklį deficitą (42:53), tačiau spurtavo 23:10 ir prieš lemiamą ketvirtį iniciatyvą laikė savo rankose (65:63).

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms molėtiškiai pirmavo 3 taškais (83:80), tačiau svečiai, vedami Ramanausko, spurtavo, o jo 2 tolimi šūviai likus 46 sekundėms išvedė žalgiriečius į priekį (88:85).

Kitas „Ežerūno-Atleto“ išpuolis buvo netikslus, o likus 27 baudomis Vitalijus Kozys stipriai priartino kauniečius prie pergalės (91:85).

Šeimininkai dar bandė gelbėtis ir po Airido Giedraičio tritaškio priartėjo iki 2 taškų (90:92), netrukus Titas Sargiūnas realizavo vieną baudą iš dviejų (93:90), o paskutinėje atakoje molėtiškiais nepavyko išmesti tritaškio.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė rungtynių herojus Ramanauskas, kuris per 30 minučių pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 2/8 trit., 4/7 baud.), atkovojo 4 bei prarado 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Ežerūno-Atleto“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo įspūdingas Modesto Žaunieriūno pasirodymas. Gynėjas per 34 minutes pelnė 29 taškus (1/2 dvit., 7/10 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 29 naudingumo balus.

„Ežerūnas-Atletas“: Modestas Žaunieriūnas 29 (7/10 trit.), Evaldas Džiaugys 18 (5 rez. perd.), Airidas Giedraitis 17.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 18 (2/8 trit.), Giedrius Bergaudas 16 (5 atk. kam.), Titas Sargiūnas ir Mantas Rubštavičius po 15, Vitalijus Kozys 13 (8 atk. kam.).