Nuotr. BNS

Pastaruoju metu Eurolygoje puikią sportinę formą demonstruojantis Stambulo „Anadolu Efes“ (16-10) ir toliau skina pergales.

20
26
3
100%
3/3

Ergino Atamano auklėtiniai namuose 99:83 (18:23, 28:17, 22:18, 31:25) įveikė „Valencia“ (14-14).

Įveikusi ispanus, Stambulo ekipa pergalėmis pasivijo ir turnyrinėje lentelėje aplenkė Artūro Gudaičio atstovaujamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (16-10) bei pakilo į ketvirtąją vietą.

Tuo metu „Valencia“ su 14 pergalių per 27 mačus žengia dešimta.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet šeimininkai spurtavo 13:3 ir likus pusantros minutės įgijo 20 taškų persvarą (96:76).

Karjeros rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Sertačas Šanli, kuris per 27 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 perdavimus, kartą suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Sertačanas Sanli 20 (4/6 dvit., 3/3 trit., 3 per. kam., 26 naud.), Rodrigue Beaubois 19 (5/7 trit.), Vasilije Micičius 16 (5/9 dvit., 4 rez. perd.), Shane'as Larkinas 15 (5/9 trit., 6 rez. perd.), Krunoslavas Simonas 14 (4/10 dvit., 2/3 trit.), Chrisas Singletonas ir Adrienas Moermanas (8 atk. kam.) po 7.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 15 (5/7 dvit., 6 atk. kam.), Derrickas Williamsas (2/3 trit.), Klemenas Prepeličius (4/6 trit.) po 13, Mike'as Tobey 12 (2/5 trit.), Samas Van Rossomas (2/4 trit., 4 rez. perd.) ir Joanas Sastre po 8.