Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Nikola Jokičius dominavo aikštelėje, o tarsi namuose besijautę Denverio „Nuggets“ (20-15) nepaliko vilčių Milvokio „Bucks“ (21-14) ekipai.

37
49
10
11

Išvykoje žaidusi Denverio ekipa varžovus nušlavė 128:97 (37:23, 27:27, 35:30, 29:17).

Jokičius per 36 minutes surinko 37 taškus (13/20 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), 11 rezultatyvių perdavimų, 10 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius bei 2 klaidas.

Serbui tai buvo 50-asis karjeros trigubas dublis ir pagal šį rodiklį jis pavijo legendinį Wiltą Chamberlainą. Jokičius ir Chamberlainas yra vieninteliai vidurio puolėjai per karjerą surinkę bent po 50 trigubų dublių.

„Nuggets“ iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje. Monte Morrisas surinko keturis taškus paeiliui, Jokičius pridėjo dvitaškį, P.J. Dozieras pelnė taškus su pražanga, o svečiai laimėjo atkarpą 15:2 bei susikrovė užtikrintą 14 taškų persvarą – 37:23.

Į visus klausimus Denverio krepšininkai atsakė po ilgosios pertraukos. Jokičius pataikė metimą atšokęs nuo varžovo, Dozieras pelnė taškus iš po krepšio, serbas realizavo baudas ir „Nuggets“ pranašumas perlipo 20-ies taškų ribą – 114:91.

Būtent 31 taško persvara ir buvo didžiausia, kurią pavyko susikrauti „Nuggets“ ekipai.

NBA MVP Giannis Antetokounmpo ant parketo praleido 33 minutes, per kurias surinko 27 taškus (10/12 dvit., 0/3 trit., 7/10 baud.), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus bei 3 klaidas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (10/12 dvit., 7/10 baud., 8 atk. kam., 2 blok.), Khrisas Middletonas 20 (3/6 trit., 5/8 baud., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 12 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Brynas Forbesas 9 (3/7 trit.), Patas Connaughtonas 8 (2/5 trit., 8 atk. kam.), D.J. Augustinas 7 (2/5 trit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 37 (13/20 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud., 10 atk. kam., 11 rez. perd.), Jamalas Murray 24 (9/12 dvit., 1/5 trit., 6 rez. perd., 25 naud.), P.J. Dozieras 19 (6/12 dvit., 2/5 trit.), Willas Bartonas 14 (4/5 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Michaelas Porteris 11 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Monte Morrisas 10 (5/8 dvit.).