Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

„Šilutės“ krepšininkai NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse sukūrė dar vieną stebuklą ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.

23
37
73%
8/11
14

Antrosiose tarpusavio rungtynėse aštuntfinalyje šilutiškiai 83:74 (11:29, 26:15, 18:18, 28:12) palaužė Vilkaviškio „Perlą“ ir laimėjo seriją 2-0.

Ketvirtfinalyje „Šilutės“ laukia Jonavos „CBet“ barjeras. Pirmoji dvikova įvyks kovo 9-ąją.

Vilkaviškio krepšininkai rungtynes pradėjo 24:8, o po pirmojo ketvirčio jau turėjo triuškinamą persvarą – 29:11.

Antrąjį kėlinį galingai pradėjęs „Perlas“ įgijo 25 taškų pranašumą (36:11), o iki pertraukos likus 4 minutėms dar pirmavo 19 taškų persvara (41:22), tačiau ketvirtį „Šilutė“ užbaigė spurtu 15:3 – 37:44.

Prieš lemiamą rungtynių atkarpą „Perlas“ išsaugojo 7 taškų persvarą (64:57), tačiau „Šilutė“ per pirmąsias 8 ketvirtojo kėlinio minutes varžovams leido įmesti vos 4 taškus, patys pelnė 20 ir taip perlaužė rungtynes – 77:68.

Naudingiausias rungtynes NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse sužaidė Valdas Vasylius, surinkęs 37 naudingumo balus. Puolėjas per 37 minutes surinko 23 taškus (8/11 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Pergalingą metimą pirmajame susitikime pataikiusio Lino Lekavičiaus sąskaitoje dvigubas dublis – 10 taškų (4/7 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), 11 rezultatyvių perdavimų, 5 atkovoti kamuoliai ir 28 naudingumo balai.

„Perlas“: Povilas Gaidys 19 (7 atk. kam.), Aurimas Birgelis 16 (5/10 trit.), Martynas Linkevičius 15 (12 atk. kam., 6 kld., 8 išpr. praž., 22 naud. bal.), Edgaras Stanionis 11.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 23 (8/11 dvit., 14 atk. kam., 5 rez. perd., 37 naud. bal.), Ernestas Sederevičius 19 (6/9 dvit., 8 atk. kam.), Herkus Kumpys 12, Linas Lekavičius 10 (11 rez. perd., 28 naud. bal.).