Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Penktąją pergalę paeiliui Eurolygoje iškovojo lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (14-13).

Daugiausia pataiko: Achille Polonara

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama „Baskonia“ namuose 91:66 (15:21, 28:11, 25:26, 23:8) sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“ (11-16) klubą.

Po trijų kėlinių komandas skyrė 10 taškų, tačiau 9 minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 23:2 ir rezultatas tapo nepadorus – 91:60.

Nugalėtojų gretose spindėjęs Giedraitis per 25 minutes įmetė 18 taškų (4/4 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Su Giedraičiu starto penkete rungtynes pradėjęs Sedekerskis per 18 minučių įmetė 8 taškus (1/1 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojai šiose rungtynėse atliko net 27 rezultatyvius perdavimus, o labiausiai išsiskyrė po 8 atlikę Pierria Henry ir Luca Vildoza.

„Baskonia“ nepraranda vilčių patekti į atkrintamąsias ir su 14 pergalių dabar dalinasi 10-ąją poziciją.

„Baskonia“: Luca Vildoza 19 (8 rez. perd., 4 per. kam., 27 naud. bal.), Rokas Giedraitis 18, Achille Polonara 11, Tonye Jekiri 10.

„Olympiakos“: Livio Jeanas-Charlesas 15, Octaviusas Ellisas 12 (6/6 dvit., 9 atk. kam., 21 naud. bal.), Shaquielle'as McKissicas 10.