Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Olandijoje rungtyniaujantis Arūnas Mikalauskas sužaidė puikias rungtynes ir tapo vienu pagrindinių pergalės kalvių.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Lietuvio atstovaujamas Roterdamo „Feyenoord“ (6-3) namuose 83:82 (18:28, 27:23, 20:14, 18:17) palaužė Zvolės „Hammers“ (7-2) krepšininkus.

Starto penkete susitikimą pradėjęs Mikalauskas per 35,5 minutės surinko 26 taškus (3/5 dvit., 4/6 trit., 8/12 baud.), 12 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 12 išprovokuotų pražangų, 5 klaidas bei 32 naudingumo balus.

Prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei „Feyenoord“ atsiliko 78:82, tačiau tuomet Mikalauskas pelnė taškus su pražanga ir sušvelnino atsilikimą iki minimumo – 81:82.

Šeimininkams pergalę padovanojo Macko Bruiningo taškai iš po krepšio, iki susitikimo pabaigos likus 14 sekundžių.

„Feyenoord“: Jereonas Listas Van Deras 32 (6/10 dvit., 6/12 trit., 31 naud. bal.), Arūnas Mikalauskas 26 (3/5 dvit., 4/6 trit., 12 atk. kam., 32 naud. bal.), Juanas Davisas 8.

„Hammers“: Jhonathanas Dunnas 20 (6/10 dvit., 2/4 trit.), Noah Dahlmanas 17 (7/9 dvit.), Yasiinas Josephas 16.

Karteris
Jis per pirmasias trejas sezono rungtynes iki islikimo uzdarymo rinko po 28-29 n.b bet paskui jo forma krito siek tiek