Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Į gimtąją šalį grįžęs Nando De Colo Stambulo „Fenerbahče“ atvedė į pergalę 90:86 prieš Vilerbano ASVEL, o po rungtynių gynėjas buvo išgirtas Turkijos klubo vyriausiojo trenerio Igorio Kokoškovo.

24
27
60%
6/10
6

De Colo per 32 minutes pelnė 24 taškus (6/10 dvit., 3/5 trit., 3/3 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Priedas prie to – pergalę garantavęs tritaškis likus 12 sekundžių.

„Pastaruosius 15 metų diskutuojama, kas yra Nando De Colo – ar įžaidėjas, ar combo gynėjas, – po rungtynių sakė Kokoškovas. – Nando De Colo pirmiausia yra krepšininkas, jo krepšinio IQ yra ypatingas, jis yra nepaprastas lyderis. Manau, kad jis yra Europos Jasonas Kiddas. Nando dažniau yra su kamuoliu, bet jis nėra savanaudis, jis jaučia rungtynes, yra treneris aikštėje.

Man patinka, kad sprendimus galime priimti kartu. Nando yra tikras lyderis, tylus lyderis, bet jūs žinote, koks jis yra metų metus. Mėgaujuosi jį treniruodamas. Jis šį vakarą buvo labai svarbus, komandą vedė į priekį ir pataikė metimus.“

De Colo šį sezoną Eurolygoje vidutiniškai žaidžia po 26 minutes ir pelno po 15,5 taško, atlieka po 4,2 rezultatyvaus perdavimo, atkovoja po 3,1 ir perima po 1,4 kamuolio bei renka po 18,6 naudingumo balo.

De Colo žaidimo epizodai:

„Fenerbahče“ po 28 rungtynių turi 17 pergalių ir kartu su Madrido „Real“ Eurolygoje dalijasi 6-7 pozicijomis.