Nuotr.: sina.com.cn
Nuotr. sina.com.cn

Po Kinijos naujųjų metų pertraukos į aikštelę grįžusi Donato Motiejūno atstovaujama Sindziango „Flying Tigers“ (28-14) toliau lieka be pergalių.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 98:114 (22:16, 23:39, 29:31, 24:28) neprilygo Šendženo „Aviators“ (22-17) krepšininkams ir patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą paeiliui.

Rezultatyviausiai pralaimėtojų gretose žaidęs Motiejūnas per 33 minutes pelnė 20 taškų (8/9 dvit., 1/3 trit., 1/4 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo bei užsidirbo 3 asmenines pražangas.

Šendženo komandoje geriausiai pasirodė Askia Bookeris, kuris surinko 28 taškus (5/7 dvit., 6/13 trit.), 12 rezultatyvių perdavimų, 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 3 klaidas.

„Flying Tigers“: Donatas Motiejūnas 20 (8/9 dvit., 8 rez. perd., 6 atk. kam.), Zhou Qi (7/13 dvit., 17 atk. kam.) ir Qi Kinas (3/8 dvit., 3/8 trit.) po 17, Tangas Caiyu 14 (3/9 trit.).

„Aviators“: Askia Bookeris 28 (5/7 dvit., 6/13 trit., 12 rez. perd.), He Xiningas 24 (4/6 trit., 8 atk. kam.), Lu Yiwenas 17 (5/7 trit.), Gu Quanas 14, Bai Haotianas ir Kenny Burtonas po 10.