Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

NKL – VIKINGLOTTO ketvirtfinalio seriją pergale pradėjo Jonavos „CBet“, kuri namie 94:77 (18:14, 28:27, 24:15, 24:21) nugalėjo „Šilutę“.

18
20
60%
3/5
80%
4/5

Serijoje iki 3 pergalių „CBet“ išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios serijos rungtynės vyks šeštadienį 19.30 val. Šilutėje. Šį mačą tiesiogiai transliuos Info TV.

Trečiajame kėlinyje sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (46:46), bet tuomet „CBet spurtavo 24:8 ir įgijo 16 taškų persvarą (70:54).

Likus keturioms minutėms „Šilutė“ dar priartėjo iki 13 taškų skirtumo, bet galiausiai „CBet“ vėl įgijo 19 taškų persvarą bei šventė pergalę.

Jonavos komandai Liamas O'Reilly per 20 minučių pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„CBet“: Liamas O'Reilly 18 (4/5 dvit., 3/5 trit.), Kahlilas Thomasas 15 (7/11 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Tomas Delininkaitis 14 (4/6 trit.), Gediminas Žalalis 11, Darius Tarvydas 10 (5/7 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.), Edvinas Šeškus (4/6 dvit.) ir Ignas Labutis po 8.

„Šilutė“: Linas Lekavičius (6/11 dvit., 3/6 trit.) ir Valdas Vasylius (7/14 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) po 21, Ernestas Sederevičius 15 (4/9 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Herkus Kumpys 8 (2/6 trit.), Justinas Tayloras 7 (7 atk. kam.).