Nuotr.: SIPA-Scanpix
Nuotr. SIPA-Scanpix

Errickas McCollumas ir Jordanas Mickey sužaidė įspūdingas rungtynes, tačiau legionierių indėlio nepakako. Maskvos srities „Chimki“ (3-25) Eurolygoje patyrė eilinį pralaimėjimą.

22
27
6
4

Andrejaus Malcevo auklėtiniai išvykoje 81:92 (15:8, 23:26, 22:28, 21:30) krito prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (8-21) krepšininkus.

Abi komandos nebeturi šansų žengti į atkrintamąsias.

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms po Mickey dvitaškio rusai turėjo minimalią persvarą (73:72), tačiau tuomet šeimininkai surengė galingą spurtą 14:0 ir likus 3 minutėms po Jordano Loydo tolimo šūvio pabėgo per 13 taškų (86:73).

Per likusį laiką svečiai nesugebėjo sukurti stebuklo ir lemiamu metu spurtavusi „Crvena Zvezda“ šventė pergalę.

Pirmuoju smuiku nugalėtojų gretose grojo Loydas, kuris per 29 minutes pelnė 22 taškus (1/4 dvit., 5/8 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Chimki“ nuo nesėkmės neišgelbėjo įspūdingi amerikiečių Mickey ir McCollumo pasirodymai.

McCollumas per 34 minutes atseikėjo 29 taškus (6/9 dvit., 3/8 trit., 8/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Mickey pridėjo 27 taškus (13/20 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 24 naudingumo balus.

Likę „Chimki“ žaidėjai kartu sudėjus sukrapštė 25 taškus.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 22 (5/8 trit., 5/5 baud., 6 rez. perd., 27 naud.), Dejanas Davidovacas 16 (4/4 trit.), Torrianas Waldenas 15 (2/2 trit., 5/7 baud., 5 rez. perd.), Ognjenas Dobričius 12 (2/3 trit.), Branko Lazičius 8 (2/3 trit.).

„Chimki“: Errickas McCollumas 29 (6/9 dvit., 3/8 trit., 8/10 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 33 naud.), Jordanas Mickey 27 (13/20 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Sergejus Karasiovas 8 (2/5 trit.).