Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Praktiškai visas rungtynes dominavę Los Andželo „Clippers“ (25-14) krepšininkai šventė įspūdingą pergalę.

28
31
71%
5/7
4

Tyronne‘o Lue auklėtiniai namuose 130:104 (28:26, 31:17, 45:25, 26:36) nepaliko vilčių „Golden State Warriors“ ekipai.

„Clippers“ iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Ivica Zubacas realizavo baudas, Marcusas Morrisas pridėjo dvitaškį, o Kawhi Leonardas bei Paulas George‘as atseikėjo po tritaškį ir šeimininkai įgijo 17 taškų persvarą – 54:37.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje „Warriors“ buvo pasiųsti į visišką nokdauną. Serge‘as Ibaka įkrovė iš viršaus, George‘as smeigė tritaškį su pražanga, Leonardas pelnė taškus su pražanga, o pačioje ketvirčioje pabaigoje Lou Williamsas pridėjo dar vieną tolimą metimą ir komandas skyrė 39 taškai – 104:65.

Stephenas Curry savo komandos draugams per komandos pertraukėlę bandė įpūsti energijos ir iš dalies tai jam pavyko. Ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ sugebėjo šiek tiek sumažinti persvarą, tačiau rungtynių baigčiai tai įtakos neturėjo.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Leonardas per 31 minutę surinko 28 taškus (5/10 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud.), 9 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 4 klaidas.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 28 (5/10 dvit., 5/7 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Paulas George'as 17 (2/8 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Serge'as Ibaka 16 (6/9 dvit., 14 atk. kam.), Lou Williamsas 14 (4/5 dvit.), Marcusas Morrisas (2/4 trit.) ir Ivica Zubacas (5/6 baud.) po 9, Nicolas Batumas (2/3 trit.) ir Luke'as Kennardas (4/5 dvit.) po 8.

„Warriors“: Kelly Oubre (6/9 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.) ir Andrew Wigginsas (4/8 dvit., 8 atk. kam.) po 15, Stephenas Curry (5/8 dvit., 1/8 trit.), Jordanas Poole'as (2/6 trit., 4 rez. perd.) ir Jamesas Wisemanas (5/6 dvit., 7 atk. kam.) po 14, Draymondas Greenas 12 (2/3 trit.), Nico Mannionas 10 (4 kld.).