Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Trečiąjį kėlinį atkarpa 16:0 pradėjusi Vitorijos „Baskonia“ (15-14) Eurolygoje pasiekė pergalę. Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama ekipa namuose 78:71 (17:15, 16:18, 27:12, 18:26) įveikė be išvaryto trenerio Andrea Trinchieri likusią Miuncheno „Bayern“ (18-11).

15
27
9
5

Su 15 pergalių „Baskonia“ pavijo Kauno „Žalgirį“, tačiau Martino Schillerio auklėtiniai dėl geresnio tarpusavio santykio liko devintoje pozicijoje.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (33:33), o per ilgąją pertrauką kur kas geresnį darbą nuveikė „Baskonia“ ir Duško Ivanovičius.

Pierria Henry pataikė baudas, Achille Polonara ir Rokas Giedraitis smeigė po tritaškį, Alecas Petersas surinko keturis taškus paeiliui, Giedraitis ir Polonara dar pridėjo po dvitaškį, o „Baskonia“ nutolo iki 49:33.

Netrukus Polonara pridėjo dar penkis taškus, Giedraitis įmetė dvitaškį ir šeimininkai pasiekė 21 taško persvarą – 56:35. Giedraitis per trečiąjį kėlinį surinko 7 iš 27 komandos taškų.

Trečiajame kėlinyje už ginčus su teisėjais „Bayern“ treneris Andrea Trinchieri gavo dvi technines pražangas bei buvo išvarytas iš rungtynių.

Trinchieri techninės pražangos:

Iki mačo pabaigos likus 8 minutėms po Giedraičio tritaškio „Baskonia“ turėjo 16 taškų persvarą (66:50), bet tuomet „Bayern“ surengė atkarpą 14:5 ir likus pusketvirtos minutės priartėjo iki 7 taškų deficito (64:71).

Likus pusantros minutės Alecas Petersas pataikė abi baudas, prasidėjus paskutinei minutei tuo pačiu pasižymėjo Giedraitis (78:68) ir „Baskonia“ pasiekė pergalę.

Nugalėtojams Giedraitis per 33 minutes pelnė 15 taškų (3/7 dvit., 2/5 trit., 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 15 naudingumo balų.

Sedekerskis per 12 minučių į krepšį nemetė, bet atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei įsirašė 3 naudingumo balus.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis, Achille Polonara ir Tonye Jekiri (9 atk. kam.) po 15, Luca Vildoza ir Alecas Petersas po 11, Pierria Henry 9 (10 rez. perd., 7 kld.).

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 18 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Vladimiras Lučičius 17 (6 atk. kam.), Wade'as Baldwinas 13, Paulas Zipseris 9.