Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Indianos „Pacers“ (16-20) ketvirtajame kėlinyje dar turėjo dviženklę persvarą, tačiau nesugebėjo atlaikyti NBA čempionų triumfo.

24
25
13
50%
3/6

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai išvykoje 100:105 (28:20, 26:26, 25:25, 21:34) nusileido Los Andželo „Lakers“ (25-13) ekipai.

Domantas Sabonis per 34 minutes surinko 20 taškų (7/12 dvit., 0/3 trit., 6/8 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 3 klaidas.

„Pacers“ ketvirtojo kėlinio pradžioje po taiklaus Goga Bitadzės tritaškio pirmavo 86:74, tačiau tuomet „Lakers“ surengė galingą spurtą.

Montrezlas Harrellas pataisė netikslų metimą, Dennisas Schroderis pridėjo dvitaškį, Kyle‘as Kuzma atseikėjo du tritaškius iš eilės, o „Lakers“ laimėjo atkarpą 20:4 ir po LeBrono taškų pirmavo 6 taškais – 96:90.

Likus žaisti dvi minutes Malcolmas Brogdonas pataikė dvitaškį ir sumažino „Pacers“ deficitą iki 3 taškų (95:98). Vis tik jau kitoje atakoje Harrellas pelnė taškus su Myleso Turnerio pražanga ir atstatė „Lakers“ 6 taškų pranašumą (101:95).

Prasidėjus paskutinei minutei Sabonis ėmėsi darbo. Lietuvis realizavo 3 baudas iš 4 ir likus 36,8 sekundės vėl sugrąžino „Pacers“ koviniu atstumu – 100:103.

Po šio epizodo Kuzma prametė savąjį metimą ir likus 9,9 sekundės „Pacers“ paprašė minutės pertraukėlės prieš lemiamą išpuolį.

Vis dėlto visas svečių planas sugriuvo per pusantros sekundės. Kentaviousas Caldwellas Pope‘as išmušė Saboniui skirtą kamuolį, išprovokavo pražangą, realizavo baudas ir įtvirtino „Lakers“ pergalę – 105:100.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Kuzma per 30 minučių surinko 24 taškus (5/12 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.), 13 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 klaidas.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 24 (5/12 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud., 13 atk. kam.), LeBronas Jamesas18 (4/9 dvit., 7/11 baud., 10 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 17 (8/10 dvit., 6 atk. kam., 3 blok.), Dennisas Schroderis 11 (2/8 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), Markieffas Morrisas 8 (2/3 trit., 7 atk. kam.), Damianas Jonesas ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (5 atk. kam.) po 7.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29 (8/13 dvit., 4/7 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.,), Domantas Sabonis 20 (7/12 dvit., 6/8 baud., 14 atk. kam., 8 rez. perd.), Dougas McDermottas 13 (3/7 dvit., 2/6 trit.), Aaronas Holiday 10 (5/6 dvit.), Mylesas Turneris (6/6 baud., 5 atk. kam., 2 blok.) ir T.J. McConnell (4/7 dvit., 7 atk. kam.) po 8.