Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (20-3) pasismagino vietinėse pirmenybėse.

Daugiausia pelno: Nikola Mirotic

Katalonijos klubas savo aikštėje 107:88 (26:26, 29:18, 27:28, 25:16) nepaliko vilčių Saragosos „Casademont“ (10-15).

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (26:26), o rungtynių kontrolę „Barca“ perėmė antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 29:18 – 55:44.

Po pertraukos Jasikevičiaus auklėtiniai kontroliavo įvykius aikštėje ir įsirašė dvidešimtąją pergalę, kuri leidžia rikiuotis antroje vietoje.

Tiesa, Jasikevičius nebuvo patenkintas savo kariaunos gynyba ir trečiajame kėlinyje išliejo pyktį per minutės pertraukėlę.

Nugalėtojų gretose 7 žaidėjai pelnė 9 arba daugiau taškų, o labiausiai išsiskyrė Brandonas Daviesas.

Buvęs žalgirietis per 20 minučių pelnė 20 taškų (4/7 dvit., 12/14 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 27 naudingumo balus.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 20 (12/14 baud., 8 atk. kam., 27 naud. bal.), Adamas Hanga 17 (4/5 trit., 28 naud. bal.), Nikola Mirotičius 15 (7 atk. kam., 22 naud. bal.), Cory Higginsas 14, Kyle'as Kuričius 10.

„Casademont“: Dylanas Ennisas 27 (7/10 dvit., 32 naud. bal.), Jacobas Wiley 14, Nicolasas Brussino 11.