Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Nesėkmę Ispanijos pirmenybėse (ACB) patyrė Regimanto Minioto ir Arnoldo Kulbokos atstovaujamas Bilbao „RETAbet Basket“ (6-19) klubas.

Daugiausia pataiko: Ondrej Balvin

Alexo Mumbru auklėtiniai išvykoje 89:95 (20:26, 18:23, 30:26, 21:20) nusileido Dovydo Giedraičio atstovaujamai Madrido „Movistar Estudiantes“ (7-16) ekipai.

Miniotas per 18 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 2 sykius prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Kulboka per 22 minutes pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 1/8 trit.), atkovojo 8 bei prarado 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą ir surinko 5 naudingumo balus.

Kulbokos blokas:

Giedraitis dėl peties traumos rungtynėms registruotas nebuvo ir nerungtyniaus iki sezono pabaigos.

Šis pralaimėjimas Bilbao ekipai sukomplikavo situaciją kovoje dėl išlikimo aukščiausiame Ispanijos divizione.

„RETAbet Basket“ su 6 pergalėmis per 25 mačus rikiuojasi septynioliktoje turnyrinės lentelės vietoje ir prieš dvi paskutines lygos komandas, kurios dabartinėje situacijoje iškristų į žemesnę lygą, pirmauja vos viena pergale.

Tuo metu pergalę iškovojusi „Movistar Estudiantes“ iš septynioliktosios vietos paliko į keturioliktąją.

„Movistar Estudiantes“: Alecas Brownas ir J.J. Barea (7 rez. perd.) po 13, Victoras Arteaga 11.

„RETAbet Basket“: Jaylonas Brownas 16 (1/5 trit.), Johnas Jenkinsas 15, Jonathanas Rousselle 13, Ondrej Balwinas 11 (10 atk. kam.), Regimantas Miniotas 10.