Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Ketvirtajame kėlinyje per beveik aštuonias minutes vos du taškus surinkusi Vitorijos „Baskonia“ (19-6) praleido Madrido „Real“ (23-1) klubo smūgį.

Atkarpą net 2:19 pralaimėjusi Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio komanda savo aikštėje krito 74:85 (20:27, 16:18, 24:21, 14:19).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui, baskų atsilikimas siekė 6 taškus (60:66), tačiau po to „Real“ surinko net 16 taškų be atsako ir dominavo aikštėje 85:62.

Per šią atkarpą nesusilaikęs „Baskonia“ gynėjas Pierria Henry susiplėšė marškinėlius.

Nesulaikomai žaidęs Walteris Tavaresas nugalėtojams pelnė 16 taškų (5/5 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 5 metimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Giedraitis per 30 minučių pasižymėjo 8 taškais (4/5 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius bei užfiksavo 8 naudingumo balus.

Sedekerskis rungtyniavo 8 minutes, krepšio neatakavo, atkovojo 2 kamuolius ir pasižymėjo 2 naudingumo balais.

„Real“ tai buvo devintoji pergalė iš eilės. Antroje vietoje žengianti Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (20-3) yra laimėjusi vienuolika kartų paeiliui.

„Baskonia“ užima trečiąją vietą.

„Baskonia“: Pierria Henry 14 (11 rez. perd.), Achille Polonara ir Ilimane Diopas – po 10, Luca Vildoza 11.

„Real“: Gabrielis Deckas 18, Walteris Tavaresas 16 (12 atk. kam.), Trey Thompkinsas 14, Fabienas Causeur 13, Carlosas Alocenas 11.