Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko stiprų dvigubą dublį, bet to Memfio „Grizzlies“ (17-19) neužteko. Lietuvio atstovaujama ekipa NBA mače svečiuose 99:122 (25:24, 27:36, 25:36, 22:26) neatsilaikė prieš antroje Vakarų konferencijos vietoje žengiančius Finikso „Suns“ (26-12) krepšininkus.

18
24
7
3

Pralaimėjusiems Valančiūnas per 26 minutes surinko 24 taškus (11/13 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų), 17 atkovotų kamuolių, 2 perimtus kamuolius, dvi klaidas ir 3 pražangas.

Lietuvis savo komandoje buvo rezultatyviausias, o tarp visų mačo žaidėjų labiausiai išsiskyrė atkovotų kamuolių skaičiumi.

Valančiūno pasirodymas:

Nugalėtojams Chrisas Paulas per 28 minutes pelnė 18 taškų (9/11 dvit.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Devinas Bookeris įsirašė 27 taškus (7/11 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.) ir tapo rezultatyviausiu rungtynių krepšininku.

Trečiajame kėlinyje „Grizzlies“ atsiliko tik dviem taškais (62:64), bet tuomet „Suns“ surengė spurtą 12:2 ir įgijo 12 taškų pranašumą, o kėlinio pabaigoje jis išaugo iki 19 taškų (96:77).

Valančiūno dėjimas:

Ketvirtajame kėlinyje „Grizzlies“ deficito taip ir nesumažino, o didžiausia „Suns“ persvara buvo 28 taškai (115:87).

„Suns“: Devinas Bookeris 27 (7/11 dvit., 3/8 trit., 5 rez. perd.), Chrisas Paulas 18 (9/11 dvit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Deandre Aytonas 15 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 3 blok.), Jae Crowderis 14 (4/9 trit., 5 atk. kam.), Cameronas Payne'as 13 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Jevonas Carteris 8 (2/3 trit.).

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 24 (11/13 dvit., 17 atk. kam.), Ja Morantas (4/12 dvit., 7/10 baud., 4 rez. perd.) ir Graysonas Allenas (2/5 trit., 5/5 baud., 4 rez. perd.) po 15, Dillonas Brooksas 13 (5/11 dvit.), Kyle'as Andersonas 9 (4/8 dvit.).