Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Aštuoniais taškais be atsako kertiniu momentu atsakęs Vilniaus „Rytas“ (19-5) pratęsė pergalių seriją iki dvylikos paeiliui.

Fotogalerija

Giedriaus Žibėno vadovaujama komanda 80:74 (16:16, 16:24, 23:7, 25:27) išvargo pergalę prieš Alytaus „Dzūkiją“ (7-15) ir pergalių skaičiumi pavijo Kauno „Žalgirį“ (19-2).

Tiesa, kauniečiai yra sužaidę trejomis rungtynėmis mažiau. „Žalgiris“ ir „Rytas“ tarpusavyje trečiąkart šį sezoną susikaus artėjantį sekmadienį.

Likus žaisti keturias minutes dzūkai buvo priartėję vos per vieną metimą – 65:67, tačiau tada Dovis Bičkauskis surinko šešis taškus paeiliui, įspūdingai pašokęs Martynas Echodas sugavo Mindaugo Girdžiūno pasiųstą kamuolį, sugrūdo jį iš viršaus ir „Rytas“ atitolo per dviženklę persvarą – 77:67.

Girdžiūnui klydus, o Andrew Goudelockui prametus iš toli, svečiai surengė penkių taškų atkarpą ir dar mėgino kabintis – 72:77.

Tačiau kitoje atakoje Goudelockas įsmeigė tritaškį ir įtvirtino „Ryto“ poziciją – 80:72.

Pirmoje dvikovos dalyje strigęs „Rytas“ surinko 32 taškus, o „Jeep“ arenoje šeimininkavo dzūkai, kurie besibaigiant antrajam ketvirčiui turėjo 11 taškų pranašumą (40:39).

Visgi po ilgosios pertraukos grįžę vilniečiai gynyboje praleido tik 7 taškus, patys sumetė 23 ir buvo priekyje likusią rungtynių dalį.

Vilniečiams nepadėjo Kristjanas Kitsingas, o dzūkams – Tadas Rinkūnas.

„Rytas“: Dovis Bičkauskis 17 (4/5 dvit., 2/3 trit., 3 per. kam.), Martynas Echodas 16 (7/10 dvit.), Andrew Goudelockas 13 (3/6 trit.), Arnas Butkevičius 11 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 9 (2/5 trit., 4 kld.), Augustas Marčiulionis 8 (2/4 trit.).

„Dzūkija“: Giedrius Staniulis 14 (6/10 dvit., 13 atk. kam., 25 naud.), Paolo Marinelli 13 (5/9 dvit., 4 rez. perd.), Martynas Zigmantavičius 12 (6/8 dvit., 3 per. kam.), Matas Jucikas 10 (5/9 dvit.), Kristupas Žemaitis 7 (2/5 trit., 6 rez. perd.).