Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Minesotos „Timberwolves“ (10-31) talentai Anthony Edwardsas ir Karlas-Anthony Townsas Finikse darė, ką norėjo. Jie abu surinko net 83 taškus ir pratęsė sėkmingą „vilkų“ atkarpą po „Visų žvaigždžių“ renginio.

41
45
10
8

„Wolves“ svečiuose 123:119 (25:25, 28:33, 30:33, 40:28) įveikė vietos „Suns“ (26-13) ir laimėjo trečią kartą per penkerias rungtynes po NBA šventės Atlantoje.

Tačiau Minesotos ekipa toliau išlieka prasčiausia komanda lygoje su santykiu 10-31.

Debiutinį sezoną žaidžiančiam Edwardsui tai buvo karjeros rungtynės. 2020 metų pirmasis šaukimas per 38 minutes surinko 42 taškus (11/18 dvit., 4/13 trit., 8/13 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Būdamas 19 metų ir 225 dienų amžiaus, Edwardsas tapo trečiu jauniausiu NBA krepšininku, kuriam pirmąsyk pavyko pelnyti 40 ir daugiau taškų.

Kevinas Durantas 2007-2008 m. sezone tokį rezultatą pirmąkart pasiekė 19 metų ir 200 dienų amžiaus, o nepralenkiamas – LeBronas Jamesas. Dabartinė Los Andželo „Lakers“ superžvaigždė 40 taškų rungtynes sužaidė 19 metų ir 88 dienų amžiaus.

Tuo metu 25-erių Townsas buvo arti trigubo dublio. Jo sąskaitoje – 41 taškas (10/17 dvit., 5/7 trit., 6/7 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Timberwolves“ pergalę rungtynių pabaigoje įtvirtino ispanų duetas. Ricky Rubio sėkmingai asistavo Juancho Hernangomezui, kuris likus 4,7 sekundės įkrovė į krepšį su varžovo pražanga ir leido Minesotos klubui jaustis tvirtai – 123:119.

25-erių Hernangomezas per 22 minutes iš viso pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 2/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius.

Devinas Bookeris Finikso klube išsiskyrė surinkdamas 35 taškus (10/14 dvit., 3/8 trit., 6/7 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius. Tiesa, jis 5 kartus suklydo.

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (13/22 metimai), Chrisas Paulas ir Mikalas Bridgesas (8 rez. perd.) – po 17, Deandre Aytonas 14, Langstonas Galloway 10.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 42, Karlas Anthony-Townsas 41 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Juanas Hernangomezas 14, Nazas Reidas 10.