Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

„Barcelona“ (22-8) tęsia pergalių seriją Eurolygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 72:56 (15:12, 23:17, 17:15, 17:12) nugalėjo Milano „Armani Exchange“ (19-11) ir iškovojo 4 pergalę iš eilės.

15
22
5
50%
2/4

Po šio laimėjimo katalonai dar labiau įtvirtino savo pozicijas Eurolygos viršūnėje ir dabar juos nuo antroje vietoje žengiančios Maskvos CSKA (19-10) skiria 3 pergalės. Tiesa, Rusijos klubas yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.

Nuo dvikovos pradžios svečiai surakino Milano klubą savo gynybos gniaužtuose ir per pirmąjį kėlinį praleido 12 taškų, o į pertrauką Jasikevičiaus auklėtiniai išėjo ilsėtis pirmaudami 38:29.

Antroje mačo dalyje italams toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus ir vienu metu komandas skyrė 22 taškai – 68:46.

Barselonos ekipos gretose pasižymėjo Nikola Mirotičius, kuris visą ketvirtą kėlinį prasedėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio. Aukštaūgio sąskaitoje per 23 minutes 15 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai.

Milano komandai Shavonas Shieldsas vienintelis surnko dviženklį taškų skaičių. Danas per 24 minutes pelnė 10 taškų (3/7 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

Šeimininkai šioje dvikovoje pataikė 2 tritaškius iš 15 (13,3 proc.) ir 15 dvitaškių iš 39 (38,5 proc.).

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 10 (3/7 dvit.), Jeremy Evansas 9, Zachas LeDay ir Riccardo Moraschini po 8, Kevinas Punteris 7 (5/5 baud., 4 kld.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 15 (4/5 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 22 naud. bal.), Adamas Hanga 11 (4/4 dvit.), Brandonas Davies 8 (4/9 dvit., 4 kld.), ..., Nickas Calathes 0 (6 atk. kam., 11 rez. perd.).