Nuotr. BNS

Panevėžio „Lietkabelio“ (17-8) komanda galingai pradėjo Betsafe – LKL rungtynes, tačiau pranašumo neišlaikė ir dėl pergalės turėjo kautis iki paskutinių minučių.

25
23
69%
9/13
7

Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 88:78 (29:19, 21:24, 19:25, 19:10) įveikė Mindaugo Kupšo vedamą Utenos „Juventus“ (17-8).

Utenos komandai Kupšas per 27 minutes pelnė 27 taškus (10/10 dvit., 7/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius, sykį suklydo, penkis kartus prasižengė, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 35 naudingumo balus.

27 taškai – pakartotas vidurio puolėjo karjeros rekordas LKL.

Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei Ignas Vaitkus pataikė abi baudas ir rezultatą išlygino (78:78). Visgi „Juventus“ daugiau taškų nepelnė.

Djorde Gagičius galingai įkrovė į krepšį, Kyle'as Vinalesas pridėjo dvitaškį, Vytenis Lipkevičius sumetė tris baudas, vieną iš jų – po Martyno Gecevičiaus techninės pražangos, Vinalesas dar smeigė tritaškį, o atkarpą 10:0 surengęs „Lietkabelis“ šventė pergalę.

Gagičiaus skrydis:

„Lietkabelyje“ debiutavo Panagiotis Kalaitzakis, kuris per 21 minutę pelnė 5 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 perdavimus, tiek pat kartų klydo, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.