Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Blake'as Griffinas debiutavo Bruklino „Nets“ (29-14) gretose, kuri Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) grįžo į pergalių kelią.

28
24
47%
9/19
100%
7/7

Namuose žaidęs Bruklino klubas 113:106 (25:30, 38:26, 25:27, 25:23) palaužė Vašingtono „Wizards“ (15-26) klubą.

„Nets“ debiutavęs Griffinas pirmą kartą nuo 2019-ųjų gruodžio per NBA rungtynes pasižymėjo dėjimu iš viršaus, o kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo jo vieninteliai taškai dvikovoje.

„Po dėjimo žinojau, kad tai – įvykis ir stengiausi nežiūrėti į atsarginių žaidėjų suolelį, bet vis tiek pamačiau, jog visi atsistojo, todėl buvo sunku nesišypsoti, – kalbėjo Griffinas. – Buvo smagu sugrįžti, tai – gera pradžia, bet tikrai dar turiu vietos tobulėjimui.“

32-ejų krepšininkas per 15 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir blokavo metimą.

Nors tiek viena, tiek kita komanda rungtynėse buvo įgijusi 14 taškų persvarą, dvikovos likimas sprendėsi pabaigoje – likus 3 minutėms Russellas Westbrookas sumažino svečių atsilikimą iki minimumo (102:103), o į „Nets“ spurtą 5:0 (108:102) „Wizards“ atsakė 4 taškais – 106:108.

Lemiamą žodį likus 30 sekundžių tarė Nicolasas Claxtonas, pelnęs taškus su pražanga (111:106), o pergalę svečiams įtvirtino Kyrie Irvingo baudų metimai.

Būtent Irvingas nugalėtojų gretose žaidė rezultatyviausiai. Gynėjas per 34 minutes pelnė 28 taškus (9/19 dvit., 1/6 trit., 7/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jamesas Hardenas „Nets“ klubui per 39 minutes surinko 26 taškus (7/16 dvit., 3/9 trit., 3/4 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Bruklino klubas vis dar verčiasi be pakinklio sausgyslę besigydančio Kevino Duranto.

JAV sostinės ekipos gretose išsiskyrė Westbrookas, kurio sąskaitoje per 39 minutes 29 taškai (8/13 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų.  Tiesa, atletas 8 kartus suklydo.

„Nets“: Kyrie Irvingas 28 (9/19 dvit., 1/6 trit., 7/7 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Jamesas Hardenas 26 (7/14 dvit., 3/9 trit., 8 rez. perd., 3 per. kam.), Nicolasas Claxtonas 16 (7/10 dvit., 3 blok.), DeAndre Jordanas 12 (6/6 dvit.), Joe Harrisas 10 (3/7 trit., 2 blok.).

„Wizards“: Russellas Westbrookas 29 (8/13 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud., 13 atk. kam., 13 rez. perd., 8 kld.), Rui Hachimura (7/9 dvit., 2/2 trit., 10 atk. kam.) ir Alexas Lenas (8/12 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.) po 20, Bradley Bealas 17 (5/12 dvit., 6 kld.), Robinas Lopezas 12 (6/9 dvit.).