Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Luka Dončičius spindėjo, o Dalaso „Mavericks“ (22-19) šventė triuškinamą pergalę.

37
32
89%
8/9
4

Teksaso klubas išvykoje 132:92 (27:30, 38:24, 38:15, 29:23) nepasigailėjo Portlando „Trail Blazers“ (25-17) krepšininkų.

Svečiai atsirevanšavo Portlando klubui už prieš pora dienų patirtą nesėkmę, kuomet pralaimėjo 119:125.

Kertinis rungtynėse buvo trečiasis kėlinys, kurį svečiai pradėjo spurtu 19:0 ir pabėgo nepavejamai – 84:54. Ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė 45 taškai (127:82).

Nugalėtojų gretose spindėjęs Dončičius pataikė pirmuosius 8 savo tritaškius ir per 29 minutes įmetė 37 taškus (5/10 dvit., 8/9 trit., 3/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Slovėnas taip pat 5 sykius suklydo.

Iš viso „Mavs“ realizavo 19 tritaškių iš 37 (51,4 proc.), kai tuo metu šeimininkai įmetė 9 tolimus metimus iš 41 (22 proc.).

Portlando komandai Damianas Lillardas per 29 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 0/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo kamuolį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“: Damianas Lillardas 19 (7/9 dvit., 0/7 trit., 5/5 baud.), Gary Trentas 16 (3/7 trit.), Nassiras Little'as 14 (2/5 trit.), C.J. McCollumas 13 (6/10 dvit., 0/5 trit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 37 (5/10 dvit., 8/9 trit., 7 atk. kam., 5 kld.), Joshas Richardsonas 21 (6/7 dvit., 2/4 trit.), Dorianas Finney-Smithas 13 (3/6 trit.), Kristaps Porzingis 12 (2/4 trit., 8 atk. kam., 2 blok.), Dwightas Powellas ir Timas Hardaway (1/5 trit., 6 atk. kam.) po 11.