Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Buvusius komandos draugus Los Andželo „Lakers“ (28-16) gretose sutikęs Brandonas Ingramas kupinas motyvacijos sužaidė sezono mačą, Zionas Williamsonas pratęsė produktyvią seriją bei jiedu atvedė Naujojo Orleano „Pelicans“ (19-24) į trečiąją pergalę paeiliui.

27
33
90%
9/10
9

Pasinaudoję situacija, kai „Lakers“ verčiasi be superžvaigždžių LeBrono Jameso ir Anthony Daviso, „Pelicans“ namie laimėjo 128:111 (32:29, 27:17, 43:30, 26:35).

23-ejų Ingramas sumetė 36 taškus (10/15 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud.) ir sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei pridėjo 3 atkovotus kamuolius.

Williamsonas per 29 minutes surinko 27 taškus (9/13 dvit., 9/10 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

20-metis „Pelicans“ perlas tapo pirmuoju jaunesniu nei 21-erių metų NBA krepšininku, kuriam pavyko perkopti 20-ies pelnytų taškų ribą 21-ose rungtynėse paeiliui. Jam už nugaros liko Luka Dončičius ir LeBronas Jamesas.

Kartu su Ingramu per 2019 m. mainus iš „Lakers“ į „Pelicans“ keliavęs Joshas Hartas dvikovoje su buvusia ekipa surinko 15 atkovotų, 5 perimtus kamuolius bei 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ centras Jaxsonas Hayesas karaliavo po krepšiais ir per 19 minučių užfiksavo 15 taškų (4/6 dvit., 7/7 baud.) bei 5 atkovotų kamuolių pasirodymą.

Šeimininkai į priekį nurūko dar antrajame ketvirtyje, kada į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 59:46. Jie per trečiąjį kėlinį sumetė 43 taškus, o vienu metu pirmavo net 30-ies taškų persvara (96:66).

„Lakers“ tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 36 (10/15 dvit., 4/6 trit., 4 rez. perd., 32 naud.), Zionas Williamsonas 27 (9/13 dvit., 9/10 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 33 naud.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18 (4/5 dvit., 3/9 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Kira Lewisas 16 (3/5 trit., 6 rez. perd., 2 blok.), Jaxsonas Hayesas 15 (4/6 dvit., 7/7 baud., 5 atk. kam.), Stevenas Adamsas 12 (6/6 dvit., 7 atk. kam.).

„Lakers“: Montrezlas Harrellas 18 (5/10 dvit., 8/12 baud., 6 atk. kam., 2 blok.), Kyle'as Kuzma (4/8 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.) ir Markieffas Morrisas (3/8 trit., 5 atk. kam.) po 16, Dennisas Schroderis 15 (1/8 dvit., 10/12 baud., 7 rez. perd.), Wesley Matthewsas 14 (4/8 trit.), Alexas Caruso 10 (2/2 trit.), Alfonzo McKinnie 8 (2/4 trit.).

Rungtynių momentai:

Atrinkti (0) Visi (3)
Ingramas tik pamato Lakers pavadinimą ir sužvėrėja.Nesigaili jis savo buvusio klubo,jokių sentimentų nejaučia.Kitas dalykas,tai nuvilia Schroderis.Turėjo tapti lyderiu iškritus dviem žvaigždėms,bet kol kas nieko nepadaro.Taškų susirenka,bet pagrinde baudų metimais,pataikymas išvis tragedija.