Nuotr.: Neptūnas
Nuotr. Neptūnas

„Huawei Moterų lygos“ finalo starte smūgį praleidusi Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ atsitiesė antrose serijos rungtynėse.

16
20
100%
2/2
56%
5/9

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmusios Gitauto Kievino auklėtinės Klaipėdoje 73:60 (12:14, 19:18, 17:15, 25:13) įveikė vietos „Neptūną“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Trečiasis mačas antradienį vyks Vilniuje.

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui Dominyka Paliulytė surinko aštuonis taškus iš eilės ir „Neptūnas“ buvo priekyje rekordine persvara – 40:31.

Visgi tada Jacqueline Luna-Castro įmetė du tritaškius, „Kibirkštis-MRU“ atsakė spurtu 17:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 48:42.

Ketvirtajame kėlinyje Agnės Černeckytės du tritaškiai priartino „Neptūną“ iki 58:60, bet per likusias 4 minutes ir 41 sekundę šeimininkės tesurinko du taškus.

Sostinės klubas dvikovą uždarė atkarpa 13:2 ir „Huawei Moterų lygos“ finale pasiekė pirmąją pergalę – 73:60.

J. Luna-Castro po ilgosios pertraukos pelnė 10 taškų, o iš viso surinko 16 (5/9 dvit., 2/2 trit.), 6 atkovotus kamuolius bei 20 naudingumo balų.

Kitos „Kibirkšties-MRU“ priekinės linijos žaidėjos taip pat buvo tarp rezultatyviausių: Livija Sakevičiūtė sumetė 19 taškų (8/9 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), o nuo suolo pakilusi Ieva Savickaitė įsirašė 10 taškų (5/6 dvit.).

A. Černeckytė realizavo 4 iš 7 tritaškių ir pelnė 21 tašką (2/3 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud.), išprovokavo 6 pražangas bei užfiksavo 27 balų naudingumą.

„Neptūnas“: Agnė Černeckytė 21 (4/7 trit., 5/5 baud., 27 naud.), Dominyka Paliulytė 12 (2/5 trit.), Dalia Donskichytė 9 (1/9 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.), Andra Gabalytė 7 (1/6 trit., 5 rez. perd.).

„Kibirkštis-MRU“: Livija Sakevičiūtė 19 (8/9 dvit., 4 kld.), Jacqueline Luna-Castro 16 (5/9 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam.), Justina Kraujūnaitė 11 (6/6 baud., 7 atk. kam.), Ieva Savickaitė 10 (5/6 dvit.), Gabrielė Šulskė 8 (4/7 dvit., 7 rez. perd., 4 kld.).