Nuotr.: Scanpix/Imago-Images
Nuotr. Scanpix/Imago-Images

Svarbią pergalę iškovojo dėl kelialapio į Eurolygos atkrintamąsias besigrumiantis Sankt Peterburgo „Zenit“ (17-13) su Artūru Gudaičiu.

17
18
2
75%
3/4

Xavi Pascualio auklėtiniai svečiuose 91:70 (14:11, 25:18, 27:18, 25:23) sutriuškino Maskvos srities „Chimki“ (3-27) krepšininkus, kuriems tai buvo 21-oji nesėkmė per 22 rungtynes.

Nutraukęs 3 nesėkmių seriją, „Zenit“ sugrįžo į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą, kurioje trumpai buvo „Valencia“ (17-14).

Gudaitis per 14,5 minutės pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie antrojo kėlinio pabaigoje po Kevino Pangoso dvitaškio įgijo dviženklę persvarą (35:25).

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet svečiai spurtavo 9:4 ir po Billy Barono baudos metimo pranašumas pasiekė 20 taškų (60:40), kurį Pascualio kariauna išlaikė iki pat dvikovos pabaigos.

Rezultatyviausiai „Zenit“ gretose rungtyniavo Austinas Hollinsas, kuris per 24 minutes pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Maskviečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Jordanas Mickey. Aukštaūgio sąskaitoje – 23 taškai (9/15 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), 5 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai ir 28 naudingumo balai.

„Chimki“: Jordanas Mickey 23 (9/15 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 2 blok., 28 naud.), Aleksejus Švedas 19 (5/8 dvit., 2/7 trit.), Errickas McCollumas 17 (2/2 trit., 5/6 baud.).

„Zenit“: Austinas Hollinsas 17 (3/6 trit.), Kevinas Pangosas 13 (3/6 trit., 6 rez. perd.), Alexas Poythressas (5/7 dvit.), Billy Baronas (3/3 trit.) po 10, Willas Thomasas (5 atk. kam.), Andrejus Zubkovas (2/4 trit.), Mateušas Ponitka (5 atk. kam.) ir Artūras Gudaitis (5/8 baud.) po 9.