Nuotr. BNS

Iki ketvirtojo kėlinio vidurio kaip lygus su lygiu kovojusi Kęstučio Kemzūros treniruojama Izmiro „Petkim Spor“ (9-17) galiausiai Turkijos lygos mače svečiuose 80:87 (20:32, 25:12, 20:21, 15:22) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (25-1).

Daugiausia pelno: Vasilije Micic

Pralaimėjusiems Šarūnas Vasiliauskas per 29 minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 1/1 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir sykį suklydo.

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje Kemzūros auklėtiniai turėjo 5 taškų pervarą (73:68), bet tuomet Ergino Atamano treniruojama ekipa spurtavo 12:0 (80:73), perėmė iniciatyva ir ją išlaikė iki mačo pabaigos.

Vos sykį per 26 rungtynes pralaimėjusi „Anadolu Efes“ tvirtai užima pirmą vietą, o lietuviškoji „Perkim Spor“ žengia dešimtoje pozicijoje.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 21 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Shane'as Larkinas 18 (6 rez. perd.), Tiboras Pleissas 18 (5/5 dvit., 2/3 trit.), Chrisas Singletonas 9, Jamesas Andersonas 8.

„Petkim Spor: Ianas Hummeris 15 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Šarūnas Vasiliauskas (3/5 trit.), ir Stephenas Zackas (7 atk. kam.) po 14, Ege Araras 12 (8 atk. kam.).