Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Mainų keliu iš Orlando „Magic“ į Denverio „Nuggets“ (28-18) atvykęs Aaronas Gordonas Kolorado valstijos klube debiutavo pergalingai.

16
31
8
2

Michaelo Malone'o auklėtiniai savo aikštėje 126:102 (31:35, 34:20, 32:24, 29:23) nepaliko vilčių Atlantos „Hawks“ (23-23) krepšininkams.

Starto penkete dvikovą pradėjęs Gordonas per 21 minutę pelnė 13 taškų (5/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Iniciatyvą šeimininkai perėmė antrajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 17:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 62:51.

Iškart po pertraukos „Nuggets“ surengė dar vieną spurtą, šį kartą 10:0, ir įgijo triuškinamą persvarą, kurios nebeiššvaistė – 77:57.

Denverio komandai Nikola Jokičius per 28 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus.

Facundo Campazzo nugalėtojams per 28 minutes surinko 6 taškus (2/2 trit.) bei 5 rezultatyvius perdavimus.

Iš Klivlando „Cavaliers“ į „Nuggets“ persikėlęs JaVale'as McGee šioje dvikovoje dar nedebiutavo.

Atlantos klube pasižymėjo Trae Youngas, kurio sąskaitoje per 34 minutes 21 taškas (5/7 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai. Vis dėlto gynėjas suklydo 7 sykius.

„Nuggets“: JaMychalas Greenas 20 (4/7 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam.), Jamalas Murray 17 (6/7 dvit., 4 kld.), Nikola Jokičius 16 (6/10 dvit., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blok.), Michaelas Porteris 15 (4/7 dvit., 2/5 trit., 10 atk. kam.), Aaronas Gordonas 13 (5/5 dvit.), Willas Bartonas 12 (4/9 dvit., 6 atk. kam.), Paulas Millsapas 9 (4/6 dvit.), Bolas Bolas 8 (2/2 trit.).

„Hawks“: Trae Youngas 21 (5/7 dvit., 3/7 trit., 7 rez. perd., 7 kld.), Danilo Gallinari 14 (4/6 dvit.), Johnas Collinsas 11, Clintas Capela 10 (5/11 dvit., 8 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 9.