Nuotr. BNS

Didžiąją rungtynių dalį varžovus besivijusi Prienų „CBet“ (10-16) išvargo pergalę LKL pirmenybėse. Manto Šerniaus vadovaujama komanda su Emmanueliu Lecomte priešakyje per ketvirtąjį kėlinį surinko 31 tašką ir savo aikštėje 88:82 (19:17, 22:26, 16:23, 31:16) pranoko Alytaus „Dzūkiją“ (9-17).

21
24
5
75%
6/8

Prieniškiai prieš ketvirtąjį ketvirtį atsilikinėjo 9 taškais (57:66), o likus žaisti pusketvirtos minutės dzūkų persvara siekė 5 taškus (77:72).

Dominykas Domarkas tada pelnė du taškus, Ignas Sargiūnas įsmeigė tritaškį ir šešis taškus paeiliui surinkę šeimininkai išsiveržė į priekį (78:77).

Prieš prasidedant paskutinei minutei Domarkas pataikė iš toli ir „CBet“ pirmavo per tolimą metimą (83:80).

Kitoje atakoje alytiškiai net keturis kartus atsikovojo kamuolį puolime, bet galiausiai taškų nepelnė, Emmanuelis Lecomte realizavo tris baudas ir įtvirtino Šerniaus kariaunos pergalę (86:80).

Prienų komandai Lecomte per 31 minutę pelnė 21 tašką (6/8 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„CBet“ gretose debiutavęs Vilniaus „Ryto“ paskolintas Martynas Pacevičius žaidė 13,5 minutės, pasižymėjo 9 taškais (4/6 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.) ir 5 atkovotais kamuoliais.

Giedrius Staniulis alytiškiams surinko dvigubą dublį: 15 taškų (6/9 dvit., 3/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 4 blokuoti metimai bei 26 naudingumo balai.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte 21 (6/8 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd.), Ignas Sargiūnas 15 (4/5 dvit.), Mindaugas Sušinskas 12 (2/4 trit.), Dominykas Domarkas 11 (2/5 trit.), Martynas Pacevičius 9 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Egidijus Dimša 8 (2/7 dvit., 4/8 baud., 10 atk. kam.).

„Dzūkija“: Simas Jasaitis 18 (4/9 trit., 8 atk. kam.), Paulius Danisevičius 17 (4/8 dvit., 1/10 trit., 6/7 baud., 3 per. kam.), Giedrius Staniulis 15 (6/9 dvit., 10 atk. kam., 4 blok., 26 naud.), Kristupas Žemaitis 11 (2/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Martynas Zigmantavičius 8 (4/4 dvit.).