Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-23) komanda pergalingai uždarė Eurolygos sezoną savoje teritorijoje.

21
23
91%
10/11
4

Jordanas Loydas sumetė 21 tašką, o Dejano Radonjičiaus auklėtiniai savo aikštėje 76:64 (15:21, 18:13, 20:11, 23:19) susitvarkė su Tel Avivo „Maccabi“ (13-18).

Belgrado ekipa kitą savaitę paskutinį mačą žais su Berlyno ALBA. Tuo metu „Maccabi“ liko dar trejos rungtynės: namuose su Vilerbano ASVEL ir Maskvos srities „Chimki“ bei išvykoje su Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Crvena Zvezda“ į priekį nurūko trečiajame kėlinyje, kuomet atsilikinėjus 4 taškais (35:39), spurtavo 13:0 ir perėmė iniciatyvą (48:39).

Jordanas Loydas su 21 tašku buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Gynėjas metė net 11 baudos metimų, iš kurių tikslą pasiekė 10. Bendrai šeimininkai atliko 18 baudos metimų, realizavo 15 (83,3 proc.).

„Maccabi“ krepšininkai prie baudos metimų linijos stojo 11 kartų, įmetė 7 (63,6 proc.).

Tel Avivo klubo lyderis Scottie Wilbekinas per 27 minutes iš žaidimo pataikė tik 2 metimus iš 9 ir pasižymėjo 6 taškais, 3 rezultatyviais perdavimais, 2 klaidomis ir dvikovą baigė su 0 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 21 (6 kld.), Ognjenas Dobričius 13, Dejanas Davidovacas 11, Landry Nnoko 10 (11 atk. kam.).

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 14 (4/7 trit.), Elijah Bryantas 12, Ante Žižičius 10.