Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Victoras Oladipo pergalingai debiutavo Majamio „Heat“ (25-24) komandoje, kuri savo aikštėje po atkaklios kovos 116:109 (23:24, 36:30, 27:27, 30:28) pranoko Stepheno Curry traukiamą „Golden State Warriors“ (23-25).

22
29
8
4

Starto penkete mačą pradėjęs Oladipo per 23 minutes įmetė 6 taškus (2/4 dvit., 0/4 trit., 2/5 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Man labai padėjo komandos draugai“, – po akistatos sakė Oladipo.

„Jis yra labai dinamiškas“, – apie Oladipo sakė Tyleris Herro.

Majamio komandai Jimmy Butleris per 34 minutes pelnė 22 taškus (6/10 dvit., 1/3 trit., 7/9 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ ekipos gretose pasižymėjo Stephenas Curry, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 36 taškai (4/8 dvit., 5/11 trit., 13/13 baudų), 11 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Ketvirtajame kėlinyje Andre Iguodala pelnė visus 10 savo taškų ir padėjo triumfuoti prieš komandą, su kuria triskart tapo NBA čempionu.

16 taškų pelnęs Draymondas Greenas pakartojo geriausią savo rezultatą šį sezoną.

„Heat“: Jimmy Butleris 22 (6/10 dvit., 7/9 baud., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam.), Duncanas Robinsonas 21 (4/4 dvit., 4/11 trit.), Tyleris Herro 20 (6/8 dvit., 2/5 trit.), Bamas Adebayo 19 (5/13 dvit., 9/9 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Trevoras Ariza (2/4 trit., 2 blok.) ir Andre Iguodala (2/5 trit., 6 atk. kam.) po 10, Nemanja Bjelica 8 (2/5 trit.).

„Warriors“: Stephenas Curry 36 (4/8 dvit., 5/11 trit., 13/13 baud., 11 atk. kam.), Andrew Wigginsas 23 (5/11 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok.), Draymondas Greenas 16 (6/10 dvit., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam.), Jordanas Poole'as 9 (3/6 trit.), Kelly Oubre 8 (4/8 dvit.).